Liitu liidritega

2010. aasta oktoobris loodi 0-kroonise minutihinnaga infotelefon 16366. Juba esimesel tegevuskuul edestati kõnede arvult enamikku tasulisi infotelefone, edaspidine kasv on selgeks signaaliks, et valitud strateegiad on olnud õiged.

Areng

Pikaajaliste kogemustele tuginev väga hea oskusteave on rakendatud efektiivselt. Järjest on meie telefonioperaatorite abivahendeid täiustatud: tavapärasest suunamisest või infost SMSiga pole vist mõtet rääkidagi, areng jätkub.
Helistajatelt saadud tagasiside ja ettepanekud on operatiivselt arvesse võetud, eriti oleme püüdnud olla paindlikud ja punuda meie internetilehele selle kasutajate soove - tulemused on rõõmustavad. Kasutajate hulk kasvab ja vajaliku info leidmiseks kuluv aeg väheneb.

Klientide parimaks teenindamiseks on igas Eesti regioonis avatud meie esindus: lisaks Tallinnale ka Tartus, Pärnus ja Rakveres. Just tänu Rakveres olevale esindusele valmis Ida-Virumaa klientide soovil äsja meie veebilehe venekeelne versioon. Kuigi firmad on algusest peale meie portaalis om andmeid saanud avaldada mistahes keeles, on nüüd võimalus ennast emakeelses keskkonnas paremini tunda.

Väga paljud kultuuri ja spordiga seotud ettevõtted on tänu Tartu kontorile meiega lähedaseks saanud, tänu Pärnule on meil head suhted Lääne- ja Kesk-Eesti omavalitsustega. Oleme Balti riikide eksportööre ühendava keskkonna www.balticexport.com edasimüüja, koostöö on arenemas ka mitme e-hiiuga Eestis.

Edasi?

Väiksemaid töövõite on selle pooleteise aasta jooksul ikka olnud. Aga esimene suur võit - tõsi, paar kuud loodetust hiljem - on käes! 16366 pidev populaarsuse tõus on näha Google Analyticsil põhinevate keskkondade statistikat koondaval lehel - metrix.station.ee. Oleme populaarseim äriinfoportaal.

Loomulikult edasi!

Tule edasi koos meiega! Saada meile oma kontaktandmed ja võimalikud lisaküsimused. Ega Sinul meiega halvemaks saa minna.

Kosmeetika e-pood

Tarbimislaenud

Kiirlaenud

SMS laenud