EstFas Ehitus logo

EstFas Ehitus

Paekaare 34-67 Tallinn, 13613

 

Maksim Kiseljov    56668300 

 

estfasehitus@gmail.com

 

Firma juht: Maksim Kiseljov

 

Tööajad
E-R8:00-17:00

 

Fassaaditööd. Fassaadide soojustamine. Välisviimistlus. Krohvimistööd.
- fassaadide ehitus, fassaadid
- fassaadi renoveerimine
- fassaadide soojustamine
- soojustamine, fassaadide soojustus
- krohvimistööd, krohvimine
- fassaadide puhastus- ja värvimisteenused
- märg fassaad
- puitmajade, suvilate, muude hoonete värvimine

Teie kodu on teie loss. See kaitseb teid ja teie perekonda välismõjude eest. Aga mis siis, kui selle välimus enam silma ei rõõmusta? Kui seinad kooruvad, fassaad on lagunenud ja ei hinga ning laed ja seinad vajavad remonti? Ärge lükake nende probleemide lahendamist hilisemaks. Võtke ühendust spetsialistidega!

Meie ettevõte osutab fassaadide soojustamise, krohvimise, pesu ja värvimise, renoveerimise jm teenuseid. Kasutame ainult kvaliteetseid materjale ja kaasaegseid seadmeid, et pakkuda teie kodule maksimaalset kaitset ja vastupidavust.

Sõltumata sellest, kas vajate seinaremonti, fassaadi soojustamist või värvimist, meie kogenud spetsialistid tagavad teile kvaliteetse ja õigeaegse tööde teostamise. Garanteerime oma teenuste kvaliteedi ja pakume teile konkurentsivõimelisi hindu.

Ärge lükake oma kodu eest hoolitsemist hilisemaks. Võtke ühendust meie ettevõtte professionaalidega ja hankige ilus ja usaldusväärne kodu, mis rõõmustab teid ja teie peret pikki aastaid. Helistage meile kohe ja saate tasuta konsultatsiooni ja kulukalkulatsiooni!

Фасадные работы. Наружная отделка. Штукатурные работы.
- ремонт фасада
- утепление фасадов
- утепление наружных стен жилого дома
- утепление многоквартирных домов
- фасадные работы частных домов, фасадные работы многоквартирных домов
- штукатурные работы
- услуги по мойке фасадов и их покраске
- мокрый фасад
- покраска деревянных домов, дач, других строений

Ваш дом - это ваша крепость. Он защищает вас и вашу семью от внешних воздействий. Но что, если его внешний вид уже давно не радует глаз? Если стены облезают, фасад обветшал и не дышит, а потолки и стены требуют ремонта? Не откладывайте решение этих проблем на потом. Обращайтесь к профессионалам!

Наша компания предоставляет услуги по утеплению фасадов, оштукатуриванию, помывке и покраске, реновации и прочее. Мы используем только качественные материалы и современное оборудование, чтобы обеспечить вашему дому максимальную защиту и долговечность.

Независимо от того, нужен ли вам ремонт стен, утепление фасада или покраска, наши опытные специалисты обеспечат вам качественное и своевременное выполнение работ. Мы гарантируем качество наших услуг и обеспечим вас выгодными ценами.

Не откладывайте заботу о вашем доме на потом. Обращайтесь к профессионалам нашей компании и получите красивый и надежный дом, который будет радовать вас и вашу семью на протяжении многих лет. Звоните нам прямо сейчас и получите бесплатную консультацию и оценку стоимости работ!
Firma andmed on muutunud? Anna meile teada.

Kosmeetika e-pood

Tarbimislaenud

Kiirlaenud

SMS laenud