Carfox OÜ logo

Carfox OÜ

Tähnase tee 1 (Peetri Motorcenter) Peetri Rae v Harju mk, 75312

 

Üldtelefon    6160060 
Tarmo Liik - Tööde vastuvõtt (hooldus ja remonttööd ning kere- ja värvitööd)    5028110 
Markku Reinvee - Tehniline nõustaja, kvaliteedispetsialist    56878708 
Marko Kraas - Tegevjuht    5080002 

 

info@carfox.ee
www.carfox.ee

 

Firma juht: Marko Kraas

 

Tööajad
E-R9:00-18:00

 

Carfox OÜ - täisteenindust pakkuv esinduslik autoremonditöökoda ilma margiesinduse hinnata. Pakume nii hooldus- ja remonttöid kui ka kere- ja värvitöid.
Eelneva kokkuleppe alusel võimalik ka sõidukite vastuvõtt ja loovutamine töövälisel ajal.

Carfoxi autotöökoja sünnilugu ulatub tagasi 2011. aastasse, kui Autosky OÜ- s alustas tehnikaüksus, mis tegeles Autosky imporditud Premium- ja Prestige- klassi autode sõidukorda seadmise, suuremahulise remondi, eritööde ja korralise hooldusega. 2013. aasta alguseks oli meie üksuse areng ja kontaktvõrgustik end piisavalt tõestanud, et uue ja ambitsioonika meeskonnaga otsustati asutada erlaldiseisev ning välisklientidele täisteenindust pakkuv autotöökoda.

Arenguetapis kaasasime ettevõttesse eri valdkondade spetsialiste ja tänaseks on meil välja kujunenud tipptasemeline meeskond, kes oskab lahendada mistahes tehnilisi probleeme kui ka elektroonilisi rikkeid. Tugineme oma tegevuses Autosky importautodega saadud ulatuslikele ja ainukordsetele kogemustele erinevatest kahjuvaldkondadest, nagu soola - ja mageveekahjud, kokkupõrked liikuvate ja liikumatute objektidega, mehaanilised rikked, tulekahjud, veermikukahjud, rullumiskahjud, mootorikahjud, rahekahjud, tormikahjud jms. Meie nägemus on lihtne, soovime pakkuda ausat, tõhusat, mugavat ning esinduslikku autoteenindust. Kuna teeninduse aluseks on ikkagi inimesed, siis oleme oma meeskonna kokku pannud vaid kõrgelt kvalifitseeritud ja pikaajalise kogemusega autoentusiastidest, kes on pühendunud tööle ja pidevale enesetäiendusele. Meie töökoda on modernselt varustatud, et tulla toime ka kõige kaasaegsemate autode hooldus- , remondi- , diagnoosimis - ja programmeerimistöödega. Lisaks auto remondi ja hoolduse teenustele, on meil valikus erinevate automarkide originaalosad, kvaliteetsed B- kategooria osad ja uueväärsed, garantiiga kasutatud varuosad. Varuosade valimisel lähtume alati klientide soovidest ning võimalustest. Carfoxi meeskonna teeninduse ning töö kõrges kvaliteedis võib alati kindel olla. Sellepärast pakume ka kõikidele töödele aastase garantii.
Firma andmed on muutunud? Anna meile teada.

Kosmeetika e-pood

Tarbimislaenud

Kiirlaenud

SMS laenud