Takso tellimine Eesti linnades logo

Takso tellimine Eesti linnades

Eesti

 

Üldtelefon    1300 

 

info@calemon.ee
Takso tellimine meili teel: info@bongo.ee

 

Tööajad
E-P0:00-24:00

 

Takso
Taksode tellimine: Tallinn, Paide, Rakvere, Narva, Tartu, Võru, Põlva, Viljandi, Pärnu, Haapsalu, Kuressaare, Hiiumaa
Tallinn - Bongo Takso tallinn@1300.ee
Rakvere - Villa Takso rakvere@1300.ee
Narva - Jõhvi Esra Takso johvi@1300.ee
Tartu - Esra Takso tartu@1300.ee
Võru - Võru Taksod voru@1300.ee
Põlva - Tiigri Takso polva@1300.ee
Viljandi - Viljandi Takso (Viltakso OÜ) viljandi@1300.ee
Pärnu - E - Takso parnu@1300.ee
Haapsalu - Esra Takso haapsalu@1300.ee
Kuressaare - Kuressaare Takso saaremaa@1300.ee
Hiiumaa - Hiiumaa Takso hiiumaa@1300.ee


ТРАНСПОРТ;
Такси;



ТРАНСПОРТ;
Такси;
Firma andmed on muutunud? Anna meile teada.

Kosmeetika e-pood

Tarbimislaenud

Kiirlaenud

SMS laenud