Gold Cold OÜ logo

Gold Cold OÜ

Pärnu mnt 104 Ida-Tallinna Keskhaigla Tallinn, 11312

 

dr.Tõnis Päi    5087674 

 

tonis.pai@gmail.com
ravile registreerimine: tonis.pai@itk.ee

 

Firma juht: Tõnis Päi

 

Tööajad
E-R12:00-13:00
E-R17:30-18:30

 

Reumatoloogia
Külmravi ehk teisisõnu krüoteraapia sõna pärineb kreeka keelest — sõna krüo (κρύο) tähendab külma ja teraapia (θεραπεία) tähendab ravi.
Külmravi protseduuri ajalugu ulatub 17. sajandi algusesse. Kuid jää ja lume valuvaigistavast toimest kirjutas Vana-Kreeka arstiteaduse ja arsti kutse-eetika rajaja Hippokrates juba tuhandete aastat eest.

Kogu keha ülikülmravi (whole body cryotherapy - inglise keelne märksõna) on eelkõige mõeldud ägeda põletiku ja tugeva valu leevendamiseks. See on hea ravimeetod liiges-lihaspõletike, värskete traumade ja esimese astme põletuste korral. Protseduur seisneb lühiajalises viibimises miinus 100 kuni miinus 130 kraadi C külmas ujumisrõivastes, et võimalikult suur kehapind oleks avatud külmale.

Külmkamber on hea reumaatiliste ja põletikuliste liigeshaiguste ja fibromüalgia raviks. Leevendab stressi ja kroonilist väsimust. Kogu keha ülikülmravi kuuri toime on pikk pool kuni poolteist aastat peale kuuri, kuuri pikkuseks soovitatav 20 külmaskäiku.

Üldist külmkambrit kasutatakse lihas- ja liigesvalude puhul valuvaigistava ja põletikuvastase protseduurina, mis parandab lihaste taastumisvõimet, liigutuste amplituudi kui ka kiirust, vähenevad tursed, paraneb verevarustus. Põletikuvastane ja ainevahetust stimuleeriv toime saabub üle neuroendokriise süsteemi aktiviseerumise — vabanevad hormoonid ja endorfiinid, viimastel on valuvaigistav, meeleolu ning immuunvastust parandav toime.

Reumatoloogia
- meditsiin
- arstid
- eriarstid
- tervis
- meditsiin
- taastusravi
- külmravi
- krüoteraapiline ravi
- ülikülmravi
- reumatoloogilised haigused
- radikuliit
- reumatoidartriit
- reuma
- liigesehaigused
- atoopiline dermatiit
- astma
Kuidas tulla protseduurie, kõige parem kirjutada e mail aadressil tonis.pai@itk.ee saadan vastuse kuidas toimida.
Firma andmed on muutunud? Anna meile teada.

Kosmeetika e-pood

Tarbimislaenud

Kiirlaenud

SMS laenud