Ilmateade

26.04
3...5 °C
27.04
5...10 °C
28.04
5...12 °C
29.04
6...11 °C

EMHI

Uudised

17:00 PM: Huvitav lahendus: vanast peegliga riidekapist sai hoopis uhke kamin
Küll tehakse vanadest riidekappidest sageli peeglilaudu, riiuleid ja televiisorialuseid, kuid nendest kaminate meisterdamine on juba samm edasi. Just seda otsustas teha aga Arizonasest pärit Misty.

17:00 PM: Aimar Ventsel: näidake mulle Eesti eliiti!
Eesti eliidi peamine tunnus on see, et nad on alati kõiges süüdi, kirjutab etnoloog Aimar Ventsel.

17:00 PM: Põhjus, miks tuvipoegi kunagi näha ei ole
Tuvisid on linnas kõikjal. Aga kas pole huvitav, et vaatamata sellele, et neid linde on rohkearvuliselt, ei ole kunagi näha nende poegi?

16:59 PM: Politsei tabas töölt narkojoobes kiirabitöötaja
Ööl vastu pühapäeva kutsus Karell kiirabibrigaad ühele oma meedikule politsei, kuna mees tundus olevat joobes. Politsei tuvastas kiirtestiga, et mees on kasutanud amfetamiini.

16:41 DELFI: Jüri Ratas: idapartnerluse keskus on unikaalne välispoliitiline instrument
Peaminister Jüri Ratas külastas täna Eesti idapartnerluse keskust (EIPK).

16:36 PM: Tallinnas Russalka juures tekitas avarii ummiku
Kolmapäeva õhtul kell 18.36 põrkasid Tallinnas Russalka juures kokku kaks sõiduautot, tekitades linnast välja liikuval suunal suure ummiku.

16:33 PM: Elektroonikakeeld võib hakata kehtima ka Suurbritanniale
Ameerika Ühendriigid ja Suurbritannia on kehtestanud reegli, mille kohaselt võib teatud lennuliinidel salongi elektroonikaseadmetest kaasa võtta vaid telefoni, ülejäänud tehnika tuleb panna kohvrisse.

16:32 PM: Fotod: modernne maja, mis ehitatud päris ootamatut päritolu materjalidest
See kitsa krundi tõttu kolmnurkseks ehitatud maja valmis üsna põnevatest materjalidest ja tõestab, et taaskasutus ei pea tähendama  suvaliselt kokku klopsitud osmikut.

16:32 DELFI: Tabav vihje viis politsei 14-aastase tüdruku leidmiseni, alaealisega on kõik korras
Politsei palus kaasabi selgitamaks alaealise tüdruku asukohta, kes pidi pärast nädalajagu Tartus viibimist tagasi koju Sauele pöörduma, kuid polnud seda tänaseni teinud. Politseile laekunud vihje viis korrakaitsjad tüdruku leidmiseni.

16:31 PM: Kangert sai Romandia velotuuri raskel etapil 18. koha, Taaramäe kaotas aega
Täna sõideti Šveitsis peetaval Romandia velotuuril esimene pikem etapp, mis lõppes esimese kategooria tõusuga.

16:28 PM: Vaata, kui palju maksab Big Mac 23 riigis
Ükskõik, kus riigis sa ei viibiks, tõenäosus, et sul on võimalik osta BigMac’i burgerit on üsna suur.

16:28 PM: Paides ründasid suured poisid kaikaga esimese klassi last
Paide ühisgümnaasiumi juures toimus täna vahejuhtum kus suuremad koolipoisid tungisid kallale esimese klassi lapsele pekstes teda puutoikaga. 

16:24 DELFI: Aarne Saluveer: iga õpetajaga toimub kooli psühholoogi juuresolekul personaalne arenguvestlus
Georg Otsa nimelise muusikakooli direktor Aarne Saluveer soovib personaalselt kõigi talle umbusaldust avaldanud töötajatega kooli psühholoogi juuresolekul uue palga- ja töökorralduse osas läbirääkimisi pidada.

16:24 PM: Mida teha, kui su partner on voodis igav?
Seks peaks olema lõbus, aga mida teha, kui su partner on voodis natukene igav. Kuidas muuta voodielu vürtsikamaks nii, et mõlemad pooled näeksid rahule? 

16:22 PM: Politsei leidis kodust lahkunud 14-aastase tüdruku üles
Hädaabinumbrile laekus vihje, et otsitav tüdruk võib viibida Tartumaal. Aadressi kontrollimisel selgus, et vihje oli tõene.

16:21 PM: Vallo Tillmann: suhkrujoogimaksu tulud peavad minema laste tervise parandamiseks
Tartu Ülikooli lastehaiguste professor Vallo Tillmann kirjutab, et suhkrujoogimaks on vajalik, kuid oluline on investeerida sellest kogutav tulu laste tervise parandamiseks.

16:19 DELFI: DELFI FOTOD: Öise vahtkonna pronksiöö mälestusüritusele kogunes kümmekond inimest
Öise vahtkonna (vene keeles "Ночной дозор") eestvedamisel kogunes ligi 15 inimest Tõnismäele, mälestamaks pronksiöö kümnedat aastapäeva.vTõnismäel pronksiöö 10 aastapäeva mälestusürituse

16:15 PM: Kunst, mis ehitab maailma ümber
Objektid on huvitavad, objektid on ligitõmbavad. Vähe on nii huvitavaid asju kui üks objekt, mõtlesin ma, puurides eesti kaasaegse kunsti klassiku ja nii mõnegi arvates üldse kõige olulisema kunstniku Jüri Okase retrospektiivnäitusel Kumus oma silma peaaegu iga töö sisse.Tööd seisid hüpnootilises seriaalsuses ja ootasid. Kuna Okase tööd on üsna pinnalised ja struktuurset müra täis, ei olnudki see nii lihtne.Ja veel huvitavam kui lihtsalt objekt on töödeldud objekt, jätkasin mõttekäiku. Üritasin muutuda filosoofilisemaks ja püüda mõelda selle juures ka võimalikule subjekti tekkimisele, kus ja kuidas ta võiks tekkida. On võimalik, leidsin, kuid jätsin arutluskäigu õhku rippuma.

16:04 PM: Fotod: Tõnismäele toodi üksikuid nelke
Pronksiöö 10. aastapäeva puhul oli Tõnimäele toodud vaid üksikuid lilli.

16:04 PM: Valitsus arutab eripensionide kaotamist
Valitsus arutab neljapäevasel istungil eelnõu, mis kaotab alates 2020. aastast kaitseväelaste, politseinike ja prokuröride eripensionid.

16:03 PM: 5 huvitavat fakti kassi magamisharjumuste kohta
Sa lähed hommikul tööle ja sinu kass sätib end magama? Sa tuled töölt koju ja kass magab ikka? Pole vist kahtlustki, et magamine on üks kassi lemmiktegevustest. 

16:02 PM: Märgid, et sa tunned ennast voodis ebamugavalt
Seks on väga intiimne akt kahe inimese vahel ja näiteks suhte alguses on väga tavaline, et sa ei tunne ennast kohe mugavalt, vaid pigem natukene ebakindlalt. Tegelikult ei ole midagi häbeneda või millegi pärast piinlikkust tunda. 

16:00 PM: Ehitusspetsialist: sagedasemad vead, mis kodu remontimisel tehakse
Ise remondi tegemine võib olla lõbus ning sellega on hea võimalus ka kõvasti raha säästa. Kahjuks ei jää aga tulemus alati selline, nagu ette kujutatud. Siin on mõned vead, mis ise remontides eriti tihti tehakse.

16:00 PM: Ideaalne Skandinaavia kriminull hüljatud lastest
Erik Valeur on Skandinaavia krimikirjanduse superstaar, kelle 2012. aastal suurima vastava žanri preemia pälvinud debüütromaan «Seitsmes laps» täidab kõik Taani noir'i austajate ootused. Pompoosne põnevik hammustab hiiglasliku tüki, tegeledes samal ajal Taani heaoluühiskonna varjatud tumedama poole, hulga inimeste elulugude, poliitiliste skandaalide ja loomulikult keerulise mõrvalooga.

15:58 PM: Täna: Anett Kontaveit kohtub Stuttgardis maailma kuuenda reketiga
Eesti naiste tennise esinumber Anett Kontaveit (WTA 73.) kohtub täna Stuttgardi WTA-tenniseturniiril maailma edetabeli kuuenda reketi Garbine Muguruzaga. Postimees vahendab mängu käiku tekstipõhiselt.

15:55 PM: Käsipalli otsepilt: Kehra võõrustab poolfinaali avamängus Viimsit
Eesti käsipalli meistriliiga poolfinaalid avavad kolmapäeval HC Kehra ja Viimsi. Postimehe otseülekanne mängust algab kell 19.00.

15:53 PM: Venemaa: USA meid «emapommi» eest ei hoiatanud
USA ei teavitanud Moskvat plaanist anda Afganistanis sisside positsioonidele ülivõimas löök, ütles Vene presidendi eriesindaja Afganistanis Zamir Kabulov.

15:50 DELFI: Suurimad allveelaevastikud maailmas: Põhja-Korea esikoht ajab ameeriklasedki muret tundma
Olgu, need, kes sõjanduse asju jälginud, teavad seda niigi. Suurim allveelaevastik maailmas pole mitte venelastel, hiinlastel või ameeriklastel. Hoopis üks palju väiksem riik on esikohal ja juba mitu aastat järjest. Millises seisundis need allveelaevad muidugi on, on iselugu.

15:48 PM: Sügisel ilmuv peomäng sunnib inimesi valetama
The Jackbox Party Packi nime kandvad kogumikud on mängurite meeli lahutanud juba kolmel korral ning teevad seda ka tulevikus. Mängude arendaja Jackbox Games andis teada, et The Jackbox Party Pack 4 jõuab meieni juba sel sügisel.

15:45 PM: Laagerdunud juustu söömine võib pikendada eluiga
Juustu ei peeta üldiselt just kõige tervislikumaks toiduaineks. Uue uuringu kohaselt võib selle söömine aga lausa eluiga pikendada.

15:42 DELFI: Kehras kutsusid kolleegid narkojoobes kiirabitöötajale politsei
Ööl vastu pühapäeva kutsusid Karell kiirabi töötajad oma kolleegile politsei, kuna kahtlustasid, et too võib olla narkojoobes. Politsei tegi noorele mehele kiirtesti, mille abil selgus, et meedik oli manustanud amfetamiini.

15:42 PM: Komisjon tahab riigi äriühingute nõukogude liikmete tasusid tõsta
Riigi osalusega äriühingute nõukogude liikmete nimetamiseks moodustatud komisjon ehk nimetamiskomitee juht Erkki Raasuke ütles, et teeb ettepaneku tõsta nõukogude esimeeste ja liikmete tasusid.

15:39 PM: Lugeja fotod: põnevate erilahendustega omavalmistatud voodi
Kui täpselt sellist voodit, nagu tahaks, poest kuidagi leida ei suuda ning eelarvegi piiratud, tuleb pea ja käed tööle panna. Üks lugeja näitab, milline siis tulemus võib olla.

15:36 PM: Iiri kohus pikendas Imre Araka vahi all hoidmise tähtaega veel kaks nädalat
Iirimaal palgamõrva kavandamises kahtlustuse saanud Imre Arakas astus täna Dublini Cloverhilli ringkonnakohtu ette, kes otsustas jätta eestlase veel kaheks nädalaks vahi alla.

15:32 PM: Kuuba ja Rüütel tegid EMil maailma 13. paari vastu ilusa mängu
Sulgpalli EMil Taanis kohtusid Eesti parimad paarismängijad Kristin Kuuba ja Helina Rüütel avaringis bulgaarlaste Gabriela Stoeva ja Stefani Stoevaga. Mängu eel olid kindlad favoriidid maailma edetabelis 13. kohal asuvad ja turniiril teise paigutusega õed Stoevad.

15:31 EPL: Euroopa ametiühingute juht: ebavõrdsust tekitav kasinuspoliitika tuleb kõrvale jätta


15:31 DELFI: Euroopa ametiühingute juht: ebavõrdsust tekitav kasinuspoliitika tuleb kõrvale jätta
Euroopa ametiühingute konföderatsiooni peasekretäri hinnangul on idapoolsed EL-i riigid tihti lääne kapitali kolooniad.

15:30 PM: Mereohutuse aluseks on põhjalik eeltöö maismaal
Mereohutuse mõttes saab väga palju ära teha maismaal. Haven Kakumäe jahisadama sadamakapten Jaakko-Janel End kirjutab, kuidas tagada maksimaalne võimalik mereohutus ning kuidas end merele minekuks ette valmistada.

15:30 DELFI: HOMSES MAALEHES uued suvelavastused: mida vaadata, kuhu sõita
Eesti teatri suvehooaeg tundub taas huvitavam kui lavastuste mass, mis esietendub talviti. Teatripilt on meil kirju nagunii. Kuidas valida?

15:23 PM: Sodiaagi saladused: kuidas peaks eks pärast su mahajätmist käituma?
Vannud sa tulist kurja ning pead maha väikese nõiariituse, et eksile halba õnne manada? Või tahad sa temaga heaks semuks jääda? Astroloogid ütlevad, et sinu tähemärk võib avaldada ka seda, millised tunded sul oma eksi suhtes pärast lahkuminekut on.

15:23 PM: Kurioosum: TLT teenis tasuta ühistranspordiga 13,6 miljonit kasumit
Tallinna Linnatranspordi AS teenis 2016. aastal 13,6 miljonit kasumit olukorras, kus Tallinna elanikele on ühissõidukites sõitmine tasuta. Kuidas on see võimalik?

15:23 PM: Vaata: Põhja-Korea armee 85. aastapäeva õppused olid ajaloo suurimad
Põhja-Korea armee 85. aastapäevale pühendatud sõjaväeõppused tõid kokku senisest suurima relvastuse esindatuse riigi ajaloos, vahendab The Independent.

15:13 PM: Austria president Van der Bellen: kõik naised peaksid pearätte kandma, mitte ainult moslemid
Iga naise õigus on kanda seda, mida ta tahab ning solidaarsusest tuleb ühel hetkel paluda kõigil naistel pearätte kanda, sõnas Austria president Viinis Euroopa Liidu majas toimunud üritusel.

15:04 PM: Imelihtsad nipid, mis teevad sinust meisterkoka
Naudid söögitegemist, kuid mõni kehvem katsetus rikub tuju pikaks ajaks? Iga kokk vajab vahel nõuandeid, et aina paremaks saada.

15:00 EPL: Urmas Sutrop: üks "klaasiklirina-ööde" suuremaid õppetunde oli selles, et meil on piisavalt kurjade kavatsustega inimesi


14:52 EPL: Raul Eamets: usaldusväärsest majandusprognoosist hoolimata on kavandatav eelarvepoliitika seadusega vastuolus


14:47 PM: Lugeja kevadine nauding: enam ei pea last kubujussiks pakkima!
«Alustan sellest, et kevad on minu lemmikaastaaeg! Piisab juba mõnest ilusast ilmast ja väiksest linnulaulust, kui juba kogu olemine muutub rõõmsamaks,» kirjutab meile Amway kevadise lugejamängu raames lugeja Aveli.

14:40 PM: Venemaal ei tohi enam lapsi numbritega nimetada
Vene föderatsiooninõukogu kiitis täna heaks seaduse, mis keelab vanematel panna lapsele nimeks numbreid, märke, roppusi ja tiitleid.

14:39 PM: Eesti tuntus tulgu läbi muusika
Kui ma eelmise sajandi teises pooles muusikat õppima hakkasin, ei olnud mul kodus klaverit. Pilli olemasolu ei pidanud õpetaja kohe vajalikukski ja soovitas mul tõsimeeli kuiva trenni teha.

14:31 PM: Vaata XII noorte laulu- ja tantsupeo täielikku kava!
XII noorte laulu- ja tantsupeol «Mina jään» tuleb kolme päeva jooksul esitamisele 22 tantsukava ja 44 muusikalist pala.

14:30 PM: Kuidas säilitada järelejäänud munavalgeid või rebu?
Tihti nõuavad paljud retseptid tervete munade asemel vaid hunnik munavalgeid või -kollaseid. Mida aga peale hakata ülejäänud munajääkidega?

14:29 PM: Mässu esimesel õhtul oli kaameramees kõigi sõber, teisel õhtul vaenlane
Kümme aastat tagasi alanud aprillimässu mõlemal õhtul Tallinna kesklinnas rüüstajate keskel tööd teinud Kanal2 operaatorile Veiko Talustele on selgelt meelde jäänud mässajate erinev suhtumine - kui esimesel õhtul trügisid meeleavaldajad ise kaamera ette rääkima, siis teisel õhtul kaamerat välditi ja teda üritati mitu korda rünnata.

14:28 PM: Udine peatreener: oleks kurb, kui Veideman meie juures ei jätkaks
Itaalia korvpalli tugevuselt teises liigas mängiva Udine Amici klubi treenerid ja juhtkond jäid märtsi alguses meeskonnaga liitnud Rain Veidemaniga ülimalt rahule ja teevad kõik, et Eesti koondislane nende juures jätkaks.

14:28 PM: VIDEO Venemeelsed tänagi Tõnismäel: rahvas pidi välja tulema!
Täna möödub 10 aastat pronksiööde sündmustest Tallinnas, kuid Tõnismäel võib kriitilisi venekeelseid kommentaare endiselt kuulda. Postimehe kaamera ette jäänud meesterahvad usuvad, et nn provokatsioonile tulebki mässuga vastata.

14:24 PM: Donald Trumpil on õigus vajutada kahte punast nuppu
USA presidendil Donald Trumpil on teatud tingimustel õigus vajutada punast tuumanuppu, kuid Valge Maja Ovaalkabinetis on veel teine punane nupp, mida tal on märksa ohutum vajutada.

14:24 DELFI: GALERII: Vaata, kuidas nägid välja läbi aastate USAs korraldatud meeleavaldused Balti riikide okupatsiooni vastu!
Pärast teist maailmasõda välismaale põgenenud Balti riikide inimesed hoidsid omariikluse ideed elus ka kaugel Ameerikas, korraldades regulaarselt meeleavaldusi okupatsiooni vastu. Demonstratsioone jäädvustas fotograaf Allan Pensa, kelle selleteemaline fotonäitus üheksakümnendate lõpus ajaloomuuseumis ka üleval oli.

14:22 PM: Lapseootel naine jätab tööüritusel ebaprofessionaalse mulje?
Mumsneti foorumis jagas oma pettumust kuuendat kuud rase naine, kellele kolleeg vihjas, et ta jätaks tööüritusele tulemata, kuna beebikõht jätab temast ebaprofessionaalse mulje.

14:16 EPL: Pronksiöö märatsejate pihtimused, kangelaslik koer, mäss Vene Delfi toimetuses - loe Eesti Päevalehe digiajakirjast!


14:16 DELFI: Pronksiöö märatsejate pihtimused, kangelaslik koer, mäss Vene Delfi toimetuses - loe Eesti Päevalehe digiajakirjast!
Eesti Päevaleht pani pronksiöö 10. aastapäeva puhul kokku eriväljaande, mida tänasest võimalik lugeda ka digiajakirjana.

14:16 PM: Haruldane seisund: naine võib peast ette lugeda kõik Harry Potteri raamatud
Austraalia naise Rebecca Sharrocki (27) varaseim mälestus pärineb vastsündinuajast, kui ta oli 12-päevane.

14:13 PM: Tallinki kasum kukkus mullu veerandi võrra
Tallink Grupi eelmise aasta kasum vähenes 25% ning käive püsis mullusega võrreldes enamvähem samal tasemel.

14:01 PM: Tüli majas: Netanyahu keeldus Saksa välisministriga kohtumast
Eile viibis Iisraelis visiidil Saksa välisminister Sigmar Gabriel, kes pidi algsete plaanide järgi kokku saama ka Iisraeli peaministri Benjamin Netanyahuga. Kohtumist aga ei toimunud.

14:00 PM: Viis asja, mida enne külaliste tulekut puhastada ei tohiks
Me kõik tahame, et enne külaliste tulekut näeks meie kodu üdini puhas ja perfektne välja. Kui aga aega napib, pole kõikide esemete puhastamine just parim idee, vahendab TheKitchn.

14:00 DELFI: HOMSES MAALEHES: Looduse Aasta Foto imelised hetked
Rohkem kui 6200 fotot 852 autorilt, lisaks 90 liikuvat pilti ehk loodusvideot 50 autorilt.

13:58 PM: Lugeja kevadisele ilurituaalile aitas kaasa auto katkiminek
«Ühegi teise aastaaja tulek ei rõõmusta mind nii palju kui seda teeb kevad,» kirjutab meile Amway lugejamängu raames lugeja Linda. «Kevad paneb minu meelest inimesed tegutsema ning nii, nagu loodus muutub, siis tahavad ka inimesed muudatusi ja midagi head oma ellu. Kevadega seostuvad mul mitmed nii-öelda rituaalid, mida ma ei tee seoses ühegi teise aasjaja tulekuga, või vähemasti mitte sellise tundega, nagu seda praegu!»

13:44 DELFI: FOTO: Riigipea andis Arnaud Coustillière’ile üle riikliku teenetemärgi
President Kersti Kaljulaid andis täna Kadriorus küberkaitsealase koostöö edendajale, viitseadmiral Arnaud Coustillière’ile üle talle 2017. aastal omistatud Kotkaristi III klassi teenetemärgi.

13:36 DELFI: Päästeamet hoiatab: leitud lõhkekehi ei tohi ise liigutada, kutsuda tuleb spetsialist
Päästeamet tuletab inimestele meelde, et leitud lõhkekehasid ei tohi ise puutuda, kutsuda tuleb spetsialistid, kes lõhkekeha kahjutuks teevad.

13:35 DELFI: FOTOD: Nordica lennuk tiirutab juba teist tundi Tallinna kohal
Tallinna kohal tiirutav Nordica lennuk teeb treeninglendu.

13:25 DELFI: DELFI FOTOD: Tarmo Kruusimäe jätkab meeleavaldusi Vene saatkonna ees
Linnavolinik Tarmo Kruusimäe korraldas järjekordse piketi, avaldades Vene saatkonna ees meelt sõja vastu Ukrainas.

13:22 DELFI: Eesti ja Hispaania välisminister rõhutasid kohtumisel Tallinnas ELi ühtsuse olulisust
Välisminister Sven Mikser arutas täna kohtumisel Hispaania välisministri Alfonso María Dastisega Eesti ja Hispaania suhteid, Eesti ELi Nõukogu eesistumist, julgeolekuolukorda, Brexitiga seonduvat ja Euroopa Liidu tulevikku.

12:53 DELFI: Tallinna valimisliit süüdistab Vabaerakonda ülevõtmiskatses
Vabaerakond otsustas minna Tallinnas välja mitte oma nimekirjaga, vaid valimisliitudes. Kõige tõsiseltvõetavam Tallinna valimisliit Vaba Talinna Kodanik (VTK) süüdistab aga Vabaerakonda seetõttu valimisliidu ülevõtmise ja parteistamise katses.

12:52 DELFI: Keskkriminaalpolitsei uus juht on Aivar Alavere
Aivar Alavere võttis täna vastu ettepaneku asuda Keskkriminaalpolitseid juhtima. 25-aastase politseistaažiga Alavere, kes viimased 13 aastat on juhtinud KKP operatiivbürood, asub KKP etteotsa 8. maist.

12:40 DELFI: DELFI FOTOD ja VIDEO: Viimsi vallas süttis keset sõitu gaasiauto, sõiduk hävis tules
Täna kella poole kolme ajal päeval süttis Viimsi vallas Laiakülas gaasiauto Toyota Sienna, mis hävis tules. Keegi põlengus viga ei saanud. Politsei reguleerib liiklust.

12:16 DELFI: Euroopa Komisjon alustas Ungari kõrgharidusseaduse asjus õiguslikku menetlust
Euroopa Komisjon teatas kolmapäeval, et alustas õiguslikku menetlust Ungari vastu seoses riigi uue 4. aprillil vastu võetud kõrgharidusseadusega, mis ei ole komisjoni hinnangul kooskõlas fundamentaalsete siseturu vabadustega.

12:01 DELFI: Top11: Suurimad kaubasadamad maailmas, Rotterdam alles 11. kohal, Muuga ei mahu pildile
Kui vaadata maailma kaubanduses toimuvat, pole ka ime, et kuus kümnest kõige suurema kaubaveomahuga sadamast paikneb Hiinas. Lisaks veel Singapur ja Hongkong, mis samuti toimivad pigem Hiina transiidi vahendajatena. Euroopas asuv Rotterdam on alles 11., Antwerpen 14. ja Hamburg 17. kohal. Esimest Ameerika sadamat tuleb veelgi kaugemalt otsida.

11:47 DELFI: FOTOD: Pronkssõduri juures on pronksiöö 10. aastapäeval lilli samapalju kui tavalisel päeval
Täna kümme aastat tagasi algasid pronksiöö nime all tuntuks saanud sündmused. Täna olid pronkssõduri juurde kaitseväe kalmistule toodud mõnedkümned lilled. Samas pole tavalises päeval vähem, seega võib öelda, et aastapäeva pole märkimisväärselt tähistatud.

11:37 DELFI: Sisekaitseakadeemia uus hoone sai ehitusloa
Täna, väljastas Tallinna Linnavalitsus ehitusloa uue õppehoone püstitamiseks Kase tn 61 krundil. Akadeemia kuulutab täna välja ka uue hoone ehitushanke.

11:24 DELFI: Kaitseminister Šoigu: NATO Balti õhuturve rikub jõudude tasakaalu ja ohustab Venemaa julgeolekut
Venemaa peab NATO tegevust Norras, Balti riikides, Balkanil ja Arktikas jõulise edasiliikumise demonstreerimiseks oma huvides, teatas Venemaa kaitseminister, armeekindral Sergei Šoigu Moskva rahvusvahelise julgeoleku konverentsil.

11:19 DELFI: Kaatripatrull päästis Pirita sadama lähistel vanamemme elu
Esmaspäeva pärastlõunal märkas Tallinna kordoni kaatripatrull Pirita sadama sissesõiduvärava külje juures vees kogu, mis osutus inimeseks.

11:17 DELFI: President Kaljulaid: kui eestlased mingit asja tõepoolest peaaegu üksmeelselt väärtustavad ja hindavad, siis on selleks kodumaine toit
Täna toimunud Eesti toiduainetööstuse XI aastakonverentsil andis president Kersti Kaljulaid üle kuldmärgi Eesti Parima Toiduaine 2017 konkursi võidutootele, milleks on Saaremaa Piimatööstuse Old Saare juust.

11:05 DELFI: Haapsalu pagulaspere üksikema läks lastega naiste varjupaika
Üks kolmest Haapsalus elavast pagulasperest, ema oma kolme lapsega, läks naiste varjupaika elama, kuhu pere jääb teadmata ajaks. Perega Eestisse saabunud pereisa elab praegu lastest eraldi ja töötab Tallinnas.

11:00 EPL: Noorte osaluskogu juht: kui mind poleks kaasatud valla otsustesse oleksin tõenäoliselt valla jaoks niiöelda kadunud hing


10:59 DELFI: Kreml: peaminister Medvedevi reitingu järsk langus on seotud suure vastutuskoormaga
Venemaa presidendi pressiesindaja Dmitri Peskov teatas, et küsitluse tulemus, mille järgi on usaldus peaminister Dmitri Medvedevi vastu langenud kuu ajaga kümme protsenti, nõuab analüüsi. Peskovi sõnul on aga sellised kõikumised seotud valitsuse suure vastutuskoormaga.

10:31 DELFI: Burjaatias kukkus alla Vene hävitaja MiG-31
Burjaatias kukkus alla Vene õhujõudude püüdurhävitaja MiG-31, teatas kaitseministeerium kolmapäeval.

10:13 DELFI: Türgi teatas enam kui tuhande politseisse imbunud „salaimaami“ vahistamisest
Türgi võimud vahistasid kolmapäeval enam kui tuhat inimest, kes olid väidetavalt riigipöördekatse korraldamises süüdistatava USA-s baseeruva islamivaimuliku Fethullah Güleni salaja politseijõududesse imbunud pooldajad.

25.04 21:05 EPL: Raudkangiga sarivaras hoiab Pelgulinna elanikke hirmu all


25.04 21:05 EPL: Kas Eestis on võimalik kunagi täielikult maheelu elada?


25.04 21:05 EPL: Eksperiment: kui lihtne on küberkommionul lapse kohta teadmisi hankida


25.04 21:05 EPL: Kaido Zimmermann: lükkan ümber Rail Balticu kriitikute põhilised teesid


25.04 21:05 EPL: Kümme aastat hiljem. Eesti eripalgeline venekeelne elanikkond sai endale ühendava kriisi


25.04 21:05 EPL: Repliik: naised roosasse vormiriietusse!


25.04 21:05 EPL: Kõikjal on saamahimu, isekus ja pealiskaudsus


25.04 21:05 EPL: Tallinna koolijuht: vaktsineerimata lapsed on oht kaasõpilastele


25.04 21:05 EPL: Tiitlikaitsja sipleb psühholoogilises kriisis


25.04 21:05 EPL: Huvi Rail Balticu pirukast osa saada on ülisuur


25.04 21:05 EPL: Karikatuur


25.04 21:05 EPL: Tsirkusepäeva eel. Kuidas OMAtsirkus Berliinis žüriile vingerpussi tegi


25.04 21:05 EPL: Briti üldvalimised on Šoti iseseisvuspüüdluste peaproov


25.04 21:05 EPL: Risto Lepp toob käsipalli meistriliigasse uue klubi


25.04 21:05 EPL: NFL-i draft võib teha Hundi elu veelgi raskemaks


25.04 21:05 EPL: Samsungi tipptahvel Galaxy Tab S3 on hea valik, kui hind ära ei ehmataKosmeetika e-pood

Tarbimislaenud

Kiirlaenud

SMS laenud