Ilmateade

15.12
0...4 °C
16.12
-1...3 °C
17.12
-1...2 °C

EMHI

Uudised

19:46 PM: Munitsipaalpoe tulevik on tume
Varasematel aastatel maksis linnavalitsus silmagi pilgutamata kinni Lasnamäel asuva munitsipaalpoe kahjumi, kuid tänasel volikogu istungil vähendati poele linnaeelarves ette nähtud rahasummat ning linnapea Taavi Aas lubas linnapoeks nimetatava asutuse osas muidki muudatusi.

19:32 PM: Otsefotod: Saku Suurhallis algas suurejooneline ja glamuurne Jõulugala 2017
Saku Suurhallis algas järjekordne Eesti suurim ettevõtete aastalõpupidu Jõulugala 2017, mis toob tänavu juba kolmel õhtul kokku rekordarvu osalejaid, kellele pakuvad meelelahutust vabariigi hinnatumad artistid. Vaata, kes poseerivad fotoseina ees! Galerii täieneb õhtu jooksul!

19:29 PM: Järgmisel aastal liigub Tallinnas taas isesõitev buss
Linnavolikogu kiitis heaks Tallinna osalemise rahvusvahelises ühistranspordiprojektis, mis toob järgmisel aastal linna taas ühe, võib-olla isegi kaks isesõitvat bussi.

19:29 PM: Moskva-Tallinna lend hilineb, sest Aerofloti lennukil seiskus mootor
Tallinna lennujaama teatel hilineb täna Moskvast Tallinnasse kl 20 saabuma pidanud Aerofloti lend SU2114.

19:29 PM: Kirjastajad soovivad jätta vahendajad tarneahelast välja
Eesti Kirjastuste Liidu tänane üldkogu keskendus muutunud raamatuturule ja raamatute tormiliselt kasvavale jaehinnale. Kuna aina suurem arv lugejaid kasutab raamatukogude teenuseid, otsustasid kirjastused volitada EKLi juhatust alustada läbirääkimisi, et korraldada raamatukogudele raamatumüüki otse ja kirjastuste soodushindadega, jättes vahendajad tarneahelast välja.

19:23 PM: Leonhard Lapin tegi ühe sekundiga pintslitõmbe, mis hakkab maksma tuhandeid
Leonhard Lapini poolt paari sekundiga paberile tõmmatud must joon leiab oma koha Eesti kunstnike töödest koosenvas, Eestile 100. sünnipäevaks kingitavas kunstimapis ning võib kujuneda väga hinnaliseks.

19:23 PM: Haruldane võimalus: ärimees annab ühele õnnelikule väga odavalt ära oma villa
Oma isikut varjav miljonär annab ühele õnnelikule imeodavalt ära oma luksusliku villa ühes majapidaja ja aednikuga ning luksusauto. Kõige selle endale saamiseks peab vaid pisut õnne olema.

19:21 PM: Juhtkiri: Kristina Šmiguni sportlaskarjääri viimane võit
Ükskõik milline suurem või väiksem inimgrupp vajab ühtsustunnet ning tunneb vajadust enese üle uhke olla. See on üldine inimlik vajadus, mis ei sõltu ajaloost, kultuurist või rahvusest. Aga kui jutt käib rahvastest, siis selliseid emotsioone kutsuvad esile kas eredad sündmused olevikus või mingite minevikusündmuste uuesti läbielamine. Olevikusündmustega on kõik väga lihtne, need tekitavad iseenesest emotsioone. Kui rahvuskoondis võidaks jalgpalli maailmameistrivõistlused? Üleüldine rõõm haaraks terve riigi, viies ühiskonna ekstaatilisse õnne-ja ühtsuseseisundisse.

19:16 PM: Narva Muuseumi juhatuse liikmeks kandideerib viis inimest
Kultuuriministeeriumi kultuuriväärtuste asekantsleri Tarvi Sitsi sõnul esitasid tähtajaks SA Narva Muuseum juhatuse liikme kohale nõuetele vastavad dokumendid viis kandidaati. 

19:15 PM: Tasub teada: mis vahe on sünnitusjärgsel depressioonil ja emamasendusel
Ida-Tallinna keskhaigla naistekliiniku ämmaemandusjuht Vivian Arusaar ütles, et sünnitusjärgset depressiooni ei tasu segamini ajada emamasendusega (ingl k baby-blues).

19:12 PM: Vehklemisliit karistas tunnustatud treenerit noorsportlase solvamise eest
Eesti Vehklemisliit otsustas karistada tunnustatud tipptreenerit Helen Nelis-Naukast pooleaastase juhendamiskeeluga alaealiste võistlusel. Karistust ei pöörata täitmisele, kui Nelis-Naukas ei pane aasta jooksul toime uut rikkumist.

18:54 PM: Rakvere näppas Saaremaalt geimi, kuid enamat ei suutnud
Võrkpalli Eesti karikavõistluste poolfinaalpaari Saaremaa VK – Rakvere VK korduskohtumises jäid 3:1 peale saarlased, kes olid võitnud ka avavaatuse 3:0. Saarlaste finaalivastane selgub homsest Tartu ja TTÜ duellist.

18:49 PM: Gotlandi saar saab taas alalise armee rügemendi
Rootsi valitsus teatas kolmapäeval, et 2018. aastal paigutatakse Gotlandi saarele Rootsi armee rügement.

18:45 PM: Henrik Roonemaa: mis on bitcoin’i taga?
Eelmisel nädalal ringles Twitteris selline anekdoot. Poiss küsib bitcoin’idesse investeerinud isalt omale sünnipäevakingiks ühe bitcoin’i. «Mis asja?» küsib isa. «15 554 dollarit? Saad aru, 14 354 dollarit on suur raha! Ja milleks sul üldse seda 16 782 dollarit vaja on?»

18:42 DELFI: Rein Ilves lahkus spordi- ja noorsooameti juhi kohalt linnale esitatud nõude tähelepanuta jätmise pärast
Tallinna linnavalitsus vabastas 6. detsembri istungil pealinna spordi- ja noorsooameti juhataja Rein Ilvese tema enda soovil teenistusest. Põhjuseks oli umbes 7000 euro suurune nõue, millele amet ei pööranud tähelepanu ja mis mõisteti linnalt tagaselja välja.

18:39 PM: «Viimased jedid»: mõtlik ja mitmekülgne vaatemäng
Olgu alustuseks märgitud, et kuigi ulme on mulle alati südamelähedane žanr olnud, pole ma tulihingeline «Tähesõdade» fänn, kes Luke Skywalkeri nimegi kuuldes elevusest piiksatab. Pean aastakümnete eest valminud esialgset triloogiat märkimisväärseks saavutuseks. Samuti nautisin uue triloogia paar aastat tagasi ilmunud esimest osa (alapealkirjaga «Jõud tärkab») ning sellele järgnenud «Rogue One’i», mis rääkis kõige esimesele «Tähesõdade» filmile eelnenud sündmustest, ent ma ei jäänud kummagi peale pikalt mõtlema ega tundnud vajadust neid uuesti vaadata. Seega võin lubada, et minu arvamus värskest «Tähesõdade» seiklusest «Viimased jedid», kus kohtume uuesti «Jõu tärkamises» tutvustatud vastupanuliikumise kangelastega, on üsnagi aus ja objektiivne.

18:37 PM: Reporter: Järva-Jaanis pakutakse kultuuri


18:37 PM: Reporter: Jüri Ratas selgitab maksuteemat


18:37 PM: Hämmastav video: vaata, kuidas eraldavad munakollast ja -valget inimesed, kes ei tea, kuidas see käib
Paljude jaoks on munakollase valgest eraldamise kunst iseenesestmõistetav, mis selge juba lapsepõlvest. Aga nii uskumatu, kui see ka pole, leidub ka neid, kel pole aimugi, kuidas seda teha.

18:37 PM: Reporter: Eesti viimane eesistumine Brüsselis


18:36 PM: Pilk peale: Tanel Padar valas uude muusikavideosse keerulise suhte Kristel Mardisooga?
Tanel Padar andis täna välja uue singli «Soovin head», millele on filmitud ka muusikavideo. Lugu pärineb viie looga EP-lt pealkirjaga «Parem veelgi».

18:35 PM: Paidega liituv Neemelo: Kaljust lahkumine oli sõbralik
Jalgpalli Eesti kõrgliigas klubi vahetanud ning Paide Linnameeskonnaga liitunud kogenud ründaja Tarmo Neemelo (35) kinnitas, et pikaaegsest koduklubist Nõmme Kaljust lahkumine oli sõbralik.

18:25 PM: Keerukas võitlus sünnitusjärgse depressiooniga – mis saab nüüd minust?
Sünnitusjärgset depressiooni põeb umbes 15 protsenti maailma emadest. Oma kogemust haigusega toimetulekust jagab kahe lapse ema.

18:22 PM: Galerii: Eesti esirokkar Tanel Padar esitles uut minialbumit
Eesti esirokkar Tanel Padar esitles täna Solarise Apollos uut EP-d «Parem veelgi».

18:16 PM: Südamevalus naine: armuke leidis uue, aga mina ei saa tunnetest üle
«Armusin mõned aastad tagasi. Ka tema oli minusse kõrvuni armunud. Tema hakkas just lahutama, mina olin abielus. Meil oli koos väga tore. Me ei teinudki midagi halba - lihtsalt olime koos ja rääkisime…» jutustab naine oma kurva loo Perekeskus Sina ja Mina nõustamiskeskkonnas.

18:15 PM: Reporter: Ilm reedel


18:14 PM: Tüür: Putini pressikonverents oli tavapärasest agressiivsem
Venemaa eksperdi Karmo Tüüri hinnangul oli president Vladimir Putini neljapäevane pressikonverents tavapärasest aktiivsem, isegi agressiivsem.

18:03 PM: Reporter: Kuidas NSVL hokis kaotas


18:02 PM: Yoko Alender: Tallinn sai ebavõrdsuse ja mineviku eelarve
Reformierakondlasest linnavolikogu liige Yoko Alender nentis, et Tallinna tuleva aasta linnaeelarve on kahjuks ebavõrdsuse ja mineviku eelarve.

18:01 PM: Almunia: Eesti eesistumine oli edukas
Euroopa Komisjoni endise voliniku ja Hispaania valitsuse kunagise ministri Joaquin Almunia hinnangul on Eesti eesistumine Euroopa Liidu (EL) Nõukogus olnud edukas ning seda suuresti tänu õigesti seatud eesmärkidele. 

17:58 PM: Tanel Padar puikles Marko Reikopi suhteküsimustest kõrvale: ei maksa siin ära sõnada
Tanel Padar jätkas «Ringvaates» oma tavapärast joont ja keeldus oma lõppenud suhet kommenteerimast. Küll aga kinnitas ta uut suhet.

17:54 PM: Snuukritäht tukastas end võidule
Glasgows toimuvatel Šotimaa lahtistel snuukrimeistrivõistlustel pääses 16 parema hulka Ronnie O'Sullivan, kes oli hädas ärkvelpüsimisega.

17:50 DELFI: MEIE MAA | Orissaare pakiautomaadi juurde saab kummikuteta
Aprilli keskel tõstatas Tagavere elanik Maria Kaljuste probleemi, et Orissaare Omniva pakiautomaadi ette koguneb vihmavesi ja selle juurde pääsemiseks on tihtilugu vaja kummikuid.

17:45 PM: Fotod, mis viivad jõulutunde: päästjad kiikasid mahajäetud majadesse ja kodutute magamispaikadesse
Täna hakkas Järvamaal esialgu pühapäevani kestma planeeritud aktsioon mahajäetud majade kontrollimiseks. Paide päästjaid ootas ees 25 hoonet.

17:43 PM: Taavi Minnik: Ratase põrumine
Eestis on käinud köievedu teemal, kas Kadri Simson peab ministrikohalt lahkuma või mitte. Simson ise ühes peaminister Jüri Ratasega raiub, et ei pea elukaaslasele langenud kahtlustuste tõttu lahkuma. Ratas ja Simson on hädaolukorras peale pannud Edgar Savisaare poolt viimase 20 aasta jooksul äraleierdatud plaadi, süüdistades meediat alatuses ja põhimõtteliselt ka kallutatuses.

17:36 PM: 44. sünnipäeva tähistav Jan Uuspõld: publik on andestanud mulle kõik mu lollused ja vead
Täna tähistab oma 44. sünnipäeva andekas näitleja ja laulja Jan Uuspõld, keda tema abikaasa Gerli on kirjeldanud kui äärmiselt ausat ja vahetut isikut, kellest kiirgab igal hetkel läbi armastus kogu maailma ja kõigi vastu. 

17:35 PM: Kohus tühistas Eesti Energia kaevurite ametiühingujuhil lasunud narkosüüdistuse
Viru maakohus pani oma eilse otsusega paika riigiettevõtte Eesti Energia ning Ida prefektuuri. Kohtuotsusega võeti Eesti Energia kaevurite ja energeetikute ametiühingujuhilt ja usaldusisikult Juri Gribovskilt süüdistus narkootikumide tarvitamises, mis oli põhjustanud tema kiire vallandamise Eesti Energiast.

17:35 DELFI: MEIE MAA | Ergo Oolupi tagandamiseni viis turismi killustatuse jätkumine
Ergo Oolupi tagandamiseni MTÜ Visit Saaremaa juhatuse esimehe kohalt viis maakonna turismi killustatuse jätkumine.

17:35 PM: Reporter: Abielu ikkagi mehe ja naise vaheline suhe


17:34 PM: Reporter: Lätti alkoholiärikaid valvab kaamera


17:34 PM: Reporter: Naine ja mees leiti korterist surnuna


17:29 PM: «Reporteri» video: kuidas USA koolipoisid Nõukogude Liidu hokimasinale tuule alla tegid
2018. aasta Pyeongchangi taliolümpiamängude ametlikud ülekannete partnerid Kanal 2 ja Postimees tutvustavad ja meenutavad tippsündmuse eel taliolümpiamängude säravamaid hetki.

17:25 PM: Tallinna volikogu võttis vastu järgmise aasta linnaeelarve
Tallinna linnavolikogu võttis neljapäevasel istungil vastu linna tuleva aasta eelarve eelnõu, mille kohaselt on linnaeelarve sissetulekute ja väljaminekute kogumahuks 683 miljonit eurot ehk üks protsent enam kui selle aasta täpsustatud eelarves kavandatud.

17:25 DELFI: MEIE MAA | Ajalooline kultuuriaasta lõpetamine Kärlal
Kultuuriaasta lõpetamisel uues ja uhkes Kärla rahvamajas jagati välja kamalutäis preemiaid. Mis aga tegi seekordse piduliku sündmuse eriliseks, lausa ajalooliseks, oli see, et järgmine taoline üritus saab ilmselt olema teistsugune.

17:18 DELFI: Eurosaadik Padar hääletas kogemata koos Yana Toomiga mittekodanikele valimisõiguse andmise poolt
Sotside eurosaadik Ivari Padar hääletas täna Euroopa Parlamendis petitsioonide komisjoni aastaülevaate poolt, mille üks punkt nõuab Eestis ja Lätis mittekodanikele valimisõigust europarlamendi valimistel. Padar kinnitas Delfile, et tegu oli tööõnnetusega ja viga on juba parandatud.

17:15 DELFI: MEIE MAA | Päevaprae keskkonna looja aitab broneerida peolaudu
Nelja aasta eest veebilehekülje paevapraad.ee loonud Raimond Vatko on saanud valmis peolaudade broneerimiskeskkonna peolauad.ee.

17:14 DELFI: FOTOD | Prantsusmaal põrkasid kokku koolibuss ja rong, surma sai vähemalt neli inimest
Tragöödia leidis aset Prantsusmaa lõunaosas, umbes 20 kilomeetri kaugusel Hispaania piirist, Perpignani linna lähedal, kirjutab BBC.

17:04 PM: Mart Luik: linnavalitsus ei pidanud linlasi kaasavat eelarvet vajalikuks
Tallinna linnavolikogu aseesimehe Mart Luige (IRL) arvates on Keskerakonna läbi viidud 2018 Tallinna eelarve ettevalmistus ja heaks kiitmine väga arrogantselt ainult ühe poliitilise jõu ja tema toetajate huvisid arvestades.

17:03 PM: Reporter: Sõjaväest edaspidi raskem kõrvale hiilida


17:01 DELFI: MEIE MAA | Eluheidik keeldub sooja majja kolimisest
Eile käisid Lääne-Eesti päästekeskused läbi kõik tühjalt seisvad hooned, vältimaks tuleõnnetusi mahajäetud majades.

17:01 PM: Prantsusmaal põrkasid kokku koolibuss ja rong
Prantsusmaa lõunaosas rammis neljapäeval rong reguleerimata ülesõidukohal koolibussi, surma sai neli last ja rängalt viga veel seitse inimest.

17:00 PM: Reporter: Kas Putin lavastas pressikonverentsi


17:00 EPL: Parandame Euroopa katust, kuni päike paistab


17:00 PM: Jõulud võivad tulla: möödasõitjaid rõõmustab Türil valgusvoolikutega ehitud traktor
Ka sel aastal rõõmustab möödasõitjaid Türi äärelinnas valgusvoolikutega ehitud traktor.

17:00 PM: Reporter: Politseijuhid vahetasid kohad


16:57 PM: Zirk parandas taas Eesti rekordit, kuid jäi esimesena medalita
Kopenhaagenis toimuvate Euroopa lühiraja meistrivõistluste teisel päeval jõudsid finaali kaks eestlast – Martin Allikvee ja Kregor Zirk. Õhtuses finaalis sai Zirk 200 m vabaltujumises neljanda koha, püstitades uue Eesti rekordi.

16:45 PM: Skandaali sattunud Froome: astmarohu tarvitamine ei määri minu pärandit
Neljakordne Tour de France’i võitja Chris Froome on kindel, et eile avalikkuse ette jõudnud info tänavusel Vueltal antud dopinguproovist, millest avastati «halb analüütiline leid», ei riku tema mainet kõigi aegade ühe suurema rattasportlasena.

16:43 PM: Tarmo Pikner: reformatsioon Reformierakonnas
Reformatsiooni 500. aastapäeval oli igati ajakohane alustada reformatsiooniga otse Eestis ja seda kauaaegses võimuparteis Reformierakonnas. Üllataval kombel sai reformatsioonist viimasena teada erakonna esimees Hanno Pevkur, kirjutab kolumnist Tarmo Pikner.

16:40 PM: Beiruti lennujaama kuusk oli nii kole, et see tuli inimeste halvakspanu tõttu eemaldada
Beiruti lennujaamas asunud lendamistemaatikaga jõulukuusk tekitas sotsiaalmeedias nii suurt inimeste pahameelt, et kuusk tuli eemaldada.

16:04 DELFI: Kirikute nõukogu teeb Riigikogule ettepaneku viia abielu põhiseadusesse mehe ja naise liiduna
Täna võttis kümmet siinset kristlikku kirikut ühendav Kirikute nõukogu vastu otsuse teha parlamendile ettepanek muuta põhiseadust ja sätestada abielu mehe ja naise liiduna.

15:22 EPL: RAAMATUBLOGI: Härra ajaloolast võib lugeda raamatute kaupa


15:19 DELFI: Helisingi politseijuht püüdis Tallinna vanalinnas varast
Kolmapäeva õhtul võis Tallinna vanalinna tänavail näha Soome mundris politseinikku, kes koos kahe Eesti kolleegiga tööd tegi jaka ühe võimaliku varga kinni püüdis. Tegu oli Helsingi politseijuhi Lasse Aapioga, kes Põhja prefekt Kristian Jaaniga ööpäevaks kohad vahetas.

14:49 EPL: Siim-Valmar Kiisler: Jürgen Ligi on loobunud eneseväärikusest. Verbaalsele märatsemisele peab tulema piir, isegi tema puhul


14:16 DELFI: DELFI FOTOD | President Kaljulaid: eestlaste maavara asub kahe kõrva vahel
President Kersti Kaljulaid andis täna presidendi kantseleis üle Vabariigi Presidendi Kultuurirahastu 2017. aasta noore haridustegelase preemiad ja reaalainete eripreemia.

14:07 DELFI: FOTOD | Päästeamet teeb kahe aastaga tuleohutuks vähemalt 500 kodu
Täna tutvustati Controvento restoranis tuleval aastal alguse saavat siseministeeriumi, päästeameti ja kohalike omavalitsuste ühisprojekti „Kodud tuleohutuks“, mille raames kavatsetakse üle Eesti tuleohutuks muuta vähemalt 500 kodu. Projekt läheb riigile maksma 1,5 miljonit eurot.

14:02 DELFI: Värskes raamatus „Tagasi Vene võimu all” on juttu elust Venemaa naaberriikidelt hammustatud „vabariikides”
Homme peaks raamatupoodidesse jõudma Hans H. Luige ja Tiina Reinarti koostatud artiklite kogumik „Tagasi Vene võimu all. Patriotism ja segipaisatud elud hõivatud aladel”.

13:06 EPL: KIIRPILK SUURELE PRESSIKONVERENTSILE: Putin Babai. „Vanaisa Putini“ käest küsitakse aina teravamaid küsimusi


13:02 DELFI: VIDEO ja FOTOD | Politsei päästis korteris pikalt haukunud koera ja viis korterielaniku raviasutusse
Eile kella 20.30 paiku sai politsei teate Liivalaia tänava korterisse seoses sellega, et korteris oli pikka aega koer haukunud, ütles Põhja prefektuuri pressiesindaja Olja Kivistik Delfile.

12:25 DELFI: Riik saab Ristna tuletorni seal pikalt elanud endiselt majakavahilt enda valdusesse tagasi
Pärnu Maakohus rahuldas eile Eesti Vabariigi hagi Oksana Serdjuki vastu välja andmaks Ristna tuletorni kinnisasi. Ühtlasi määras kohus kohtuotsuse täitmise viisiks Serdjuki väljatõstmise koos talle kuuluva varaga täitemenetluse seadustiku sätestatud korras.

11:45 DELFI: Võrumaal teelt välja jõkke sõitnud ja hukkunud autojuhil oli kriminaalne joove
Detsembri alguses Võrumaal autoga teelt välja sõitnud ja jõkke maandunud juhil tuvastati kohtuarstlikul lahangul kriminaalne joove.

11:43 DELFI: DELFI VIDEO | Koolipuhvetites müüdavate saiakeste müümise üle hakkab otsustama koolidirektor
Kui varasemalt oli sotsiaalministeeriumil plaanis koolipuhvetites rämpstoidu müümine keelata, siis nüüd on eelnõu koolipuhveti menüü reguleerimise osa leevendatud ja puhvetis müüdava kauba üle otsustab koolidirektor.

11:32 DELFI: INTERVJUU | Ansip: juhivõimeteta Pevkur ei lahendanud probleeme, vaid tekitas ja võimendas neid
Euroopa Komisjoni volinik, Reformierakonna endine juht Andrus Ansip ei hoia erakonna praeguse liidri Hanno Pevkuri vigade üleslugemisel värve kokku. Kriitikat jagub ka Jüri Ratase Keskerakonna suunas, mis olevat veel hullem kui Savisaare Keskerakond.

11:28 DELFI: Piirideta Arstid: Myanmari etnilises puhastuses tapeti kuu ajaga vähemalt 6700 rohingjat
Ühendus Piirideta Arstid avaldas sel nädalal Myanmarist põgenenud pagulaste tunnistustel põhineva raporti, mille järgi suri Arakani osariigis 24. augustist 24. septembrini vähemalt 9400 rohingja vähemusse kuulunud inimest.

11:11 DELFI: Kersna: Pevkuri asemel võiks esimehevalimisteni erakonda juhtida Jürgen Ligi
Reformierakonna riigikogu fraktsiooni liige Liina Kersna kavatseb teha Reformierakonna juhatusele ettepaneku, et Hanno Pevkur võiks kohe loobuda erakonna juhtimisest ja tema asemel võiks erakonda juhtida aseesimees Jürgen Ligi, kuni toimub uue esimehe valiv üldkogu.

09:55 DELFI: FOTOD SÜNDMUSKOHALT | Õismäe mõrvakorteri naaber: perepoeg helistas oma õele ja teatas, et tappis isa ära
Eile pärastlõunal leidis politsei Õismäe teel asuva kortermaja seitsmenda korruse korterist kahe eaka inimese surnukehad, ühel tuvastati ka vägivallatundemärgid. Esialgsetel andmetel ründas joobes poeg oma eakat isa noaga. Naabri kinnitusel oli tegemist probleemse perekonnaga.

09:53 DELFI: Suure publikuhuvi tõttu toimub Arvo Pärdi parimate teoste lisakontsert
Vabariigi aastapäeva kontsert "Peegel peeglis", mis toob kuulajate ette Arvo Pärdi kullafondi, saab lisa.

09:28 DELFI: Matti Maasikas sattus natsisümbolite osas soomlasest Euroopa Parlamendi saadikuga sõnavahetusse
Matti Maasikas, Eesti eriesindaja Euroopa Liidu institutsioonide juures, kirjutas eile oma blogis, kuidas ta sattus Euroopa Parlamendis natsistlike ja fašistlike sümbolite keelustamise asjus sõnavahetusse soomlasest eurosaadik Jussi Halla-ahoga.

09:23 DELFI: Rootsi tõstab pensioniiga, kuna inimesed elavad vanemaks
Rootsi suuremad parteid teatasid täna ühisavalduses, et riik peab keskmise eluea pikenemise tõttu tõstma ka pensioniiga.

09:22 EPL: Reformierakond muutub parketikõlbulikuks. Brüsselist toodi viimane puhas orav ja temaga koos võiks moodustada palju aastaid püsiva valitsuse


09:22 DELFI: Migreeni põdevad või laktoositalumatuse all vaevlevad kutsealaused enam ajateenistusest ei pääse
Vabariigi Valitsus kiitis tänasel istungil heaks määruse, millega muudetakse kaitseväekohustuslaste tervisenõuded senisest eesmärgipärasemaks.

09:15 DELFI: LUGEJA FOTO | Kummaline vaatepilt Tallinna tänavailt: bussijuht loeb roolis ajalehte
Delfi lugeja saatis meile möödunud nädalal tehtud foto, kus Tallinna linnaliinibussi juht loeb roolis olles ajalehte.

08:58 DELFI: VIDEO ja BLOGI: Putin traditsioonilisel suurel pressikonverentsil: opositsioon ei peaks mitte ainult käratsema väljakutel, vaid ka midagi välja pakkuma
Venemaa president Vladimir Putin annab täna Moskvas oma traditsioonilise pressikonverentsi, mis on järjekorras 12., kus võtab kokku lõppeva aasta tulemused.

08:58 DELFI: EKSPRESSI ARHIIVIST: Kristina Šmigun-Vähi 63 päeva hoitud saladus
Kuidas kahekordne olümpia­võitja Kristina Šmigun-Vähi sai 7. detsembril teada dopingu­kahtlusest ja mis ta siis tegi.

08:03 DELFI: Uuest aastast hakkab Põhja Päästekeskust juhtima Marko Rüü
Seoses Priit Laose otsusega alates 1. jaanuarist 2018 lahkuda Põhja Päästekeskuse juhi ametikohalt saab uueks Põhja Päästekeskuse juhiks tänane Päästeameti ohutusjärelevalve osakonna juht Marko Rüü. Priit Laos jätkab tööd Päästeametis peadirektori koostöö nõunikuna.

07:53 DELFI: Putin osales nooruses kaskadöörina Lenfilmi kinofilmides
Venemaa president Vladimir Putin osales 1970. aastatel koos oma tuttavatega mitmetes filmides, rääkisid telekanalile Dožd tema tollased kolleegid võtteplatsilt.

13.12 22:05 EPL: Rahulolu Ratase tööga on tema peaministriaja halvim


13.12 22:05 EPL: Kaja Kallas: erakonna juhiks ei saa kedagi panna


13.12 22:05 EPL: Alabama näitas meelsust. Teismeliste käperdamises süüdistatav vabariiklane ja Steve Bannon said valusalt lüüa


13.12 22:05 EPL: Valge pitsa pakub rõõmu ja imestust, kuid maitse jätab soovida


13.12 22:05 EPL: LP ARHIIVIST: Kristina Šmigun-Vähi: raskusi on vaja, et mõista, kui tore on elu


13.12 22:05 EPL: Juhatuses toetuseta jäänud Pevkuri üllatav alistumine võttis sisevastastelt relvad


13.12 22:05 EPL: Õppekava nõuab kirjatehnikat, kuid arvutikirjaoskust ei õpeta


13.12 22:05 EPL: Igavesena näiv saaga sai lõpu. Šmigun-Vähi on puhas


13.12 22:05 EPL: Orgaanilise mustuse test. Tallinna ühissõidukitest tulija peaks hoolega käsi pesema


13.12 22:05 EPL: Karikatuur | Vallasema „vanal heal ajal”


13.12 22:05 EPL: JUHTKIRI | Hais ja mustus Tallinna ühistranspordis


13.12 22:05 EPL: Risto Vaidla: tänu Keedusele tundsin end võtetel kindlalt


13.12 22:05 EPL: Sulev Keeduse kindla käega tehtud kunstiteost ootab suur tulevik


13.12 22:05 EPL: Orange Bowli võitja Katriin Saar: isa arvas, et minust ei saa kunagi tennisisti


13.12 22:05 EPL: Tallinna Vee vastu hakatakse nõudeid koguma


13.12 18:00 EPL: Üksikvanema staatus: rooska enam ei saa, häbistatakse ikkaKosmeetika e-pood

Tarbimislaenud

Kiirlaenud

SMS laenud