Ilmateade

12.12
-2...2 °C
13.12
-4...1 °C
14.12
-7...-1 °C

EMHI

Uudised

21:56 PM: Näitlejatari kummaline suhtenõu: kui mees sind petab, tee talle suuseksi
Kuulsad inimesed jagavad ikka teinekord nõuandeid, mis on nende jaoks töötanud. Kui laias maailmas ringi vaadata, võib aga teinekord väga kummaliste mõtteavalduste otsa komistada.

21:54 PM: Otseblogi: kas Liverpool pääseb Meistrite liiga surmagrupist edasi?
Jalgpalli Meistrite liigas algab alagrupiturniiri viimane voor. C-alagrupis ehk surmagrupis selgub, kes 16 parema hulka ehk play-off-mängudele ei pääse – Liverpool, Pariisi Saint-Germain või Napoli? Jälgi Postimehe otseblogi.

21:51 DELFI: Strasbourgi jõuluturu lähistel oli kuulda tulistamist, vähemalt kaks inimest on saanud vigastada
Prantsusmaal Strasbourgi jõuluturu lähedal oli kuulda tulistamist. Vähemalt kaks inimest on saanud vigastada.

21:49 ERR: Aktuaalne kaamera kell 21:00


21:49 ERR: Tänavu esikümnesse jõudnud prantslane palkas Murray endise treeneri
Kevadel meeste tennise maailma edetabelis kümnendaks tõusnud, kuid hooaja 32. kohal lõpetanud prantslane Lucas Pouille teatas, et hakkab treenima kunagise naiste esireketi Amelie Mauresmo käe all.

21:45 PM: Strasbourgi jõuluturu lähistel tulistati, viga sai vähemalt kaks inimest
Vähemalt kaks inimest sai viga täna õhtul Prantsusmaal Strasbourgis toimunud tulistamises. 

21:43 ERR: Strasbourg'i kesklinnas sai tulistamises üks inimene surma ja kolm haavata
Prantsusmaal Strasbourg'i kesklinnas toimus teisipäeva õhtul tulistamine, surma sai üks ja vigastada kolm inimest, teatas prantsuse päästeamet.

21:36 PM: Mis on tallinlaste lemmiknarkots?
Euroopa Narkootikumide ja Narkomaania Seirekeskuse andmetel on iga neljas Euroopa Liidu elanik vanuses 15 kuni 64 aastat proovinud vähemalt korra oma elus psühhotroopseid aineid - kokaiini, kanepit või amfetamiini. Aasta aastalt ilmuvad turule ka uued ained, mis laostavad inimeste tervist ja täidavad samas diilerite rahakotti.

21:35 PM: Eestis väga levinud viga jõulutulede kasutamisel võib lõppeda põlenguga
Jõulutuled toovad talvisel pimedal ajal palju leevendust, mistõttu inimesed kasutavad neid, palju võimalik. Sageli tehakse aga eriti õuetulede paigaldamisel viga, mis võib saatuslikuks saada.

21:32 ERR: Suud puhtaks": seksuaalkasvatust on tarvis laste kaitseks ja vanemate abiks
Lastele on vaja lasteaedades ja koolides seksuaalharidust anda, et õpetada neid intiimsetes olukordades õigesti käituma ja tundma oma keha, vältima pahatahtlikke inimesi ning aidata vanemaid, kel sel teemal rääkimise soov ja oskus puuduvad, tõdesid teisipäeval ETV saates "Suud puhtaks" osalenud saatekülalised.

21:30 EPL: Psühholoog: ükski põlvkond pole parem kui teine. Oluline on koostöö


21:30 EPL: Kirglik loomainimene jättis panga- ja riigitöö ning teeb nüüd koerte elu mõnusaks


21:22 PM: Derbivõit kergitas Serviti vähemallt ajutiselt meistriliiga liidriks
Käsipalli meistriliiga teine ring algas teisipäevase Põlva derbimänguga, kus tiitlikaitsja Serviti alistas oma reservmeeskonna Coopi 35:22 (14:13). 

21:22 PM: Lastevabad: "Naine ei ole sünnitusmasin!"
Eesti rahva väljasuretaja, egoist ja maksa lastetusmaksu!. Need on vaid mõned kriitikanooled, mis lapsi mitte soovivate naiste ja ka meeste kõrvu sageli jõuavad. Teisipäevane Radar uuris, millise surve all on lastetud ühiskonnas, kus kajab laul «Maa tuleb täitsa lastega!» ja aina teravamalt on päevakorral küsimus «kuidas panna Eesti naine sünnitama?»

21:22 ERR: Edward Lucas ERR-ile: May ainus strateegia on inimesi hirmutada
Suurbritannia parlamendi alamkojas peeti teisipäeval taas kirglik debatt Brexiti tingimuste üle. Hoolimata korduvalt kõlanud üleskutsest, et valitsus peaks tagasi astuma, pole peaministri umbusaldamiseks veel aeg küps, ütles opositsiooniliider Jeremy Corbyn. Emotsionaalne vastasseis ei püsinud parlamendisaalis, vaid kandus ka tänavale.

21:21 ERR: Serviti tõusis vähemalt ajutiselt meistriliigas liidriks
Käsipalli meistriliiga teine ring algas teisipäevase Põlva-derbiga, kus tiitlikaitsja Serviti alistas oma reservmeeskonna Coopi 35:22 (14:13). Serviti tõusis 13 punkti peale ja vähemalt ajutiselt tänu paremale väravate vahele liidriks, ent samal pulgal olev HC Kehra/Horizon Pulp&Paper peab kaheksanda vooru kohtumise kolmapäeval. Coop on kaheksa punktiga neljas.

21:19 PM: Charlottesville'i ründaja sai eluaegse vanglakaristuse
USA kohus mõistis teisipäeval eluks ajaks vangi 21-aastase neonatsi, kes sõitis mullu augustis Charlottesville'is autoga meeleavaldajate sekka, tappes ühe inimese.

20:59 PM: Video: nurjunud raketikatsetus Venemaa polügoonil
Internetti ilmus video möödunud nädalavahetusel Venemaa sõjaväe polügoonil toimunud raketikatsetusest, mis seni teadmata põhjusel ebaõnnestus.

20:59 PM: Saladuslikud ülekilod: kas oled tühja taldriku sündroomi ohver?
Paljusid inimesi ühendab ülekaalulisusesse panustav suhtumine, mille kohaselt tuleb taldrik tühjaks süüa ka siis, kui ei olda enam näljased. 

20:53 ERR: Audrus voolas muuseumihoone keldrisse kaks tonni kütteõli
Audru alevikus voolas teisipäeval muuseumihoone keldrisse ja pinnasesse kütteõli, teatas päästeamet.

20:52 PM: Autokooli sõiduõpetaja sõim haavas last lasteaeda viinud ema
Täna hommikul enne lapse lasteaeda viimist tuli tartlasele Liina Reinthalile Jalaka tänaval vastu autokooli Motohunt veok, mis parasjagu õppesõitu tegi. Kuna tänav oli kitsas ja veok ei mahtunud liikuma, ärritus veokis viibinud Motohundi sõiduõpetaja ja juhatuse liige Raino Verliin ning pööras Reinthaliga keset tänavat tülli.

20:50 PM: Galerii: 100 punkti piiri ületanud Kalev võttis kohustuslikud võidupunktid
Kalev/Cramo saavutas Eesti-Läti korvpalliliigas ühe kaotuse kõrvale hooaja 11. võidu, alistades kodusaalis 104:56 punase laterna Jekabpilsi, kes jätkab endiselt võiduta.

20:49 DELFI: FOTOD | Muuseumi küttepaagi toru lõhkemine põhjustas õlireostuse Pärnumaal, muuseumi keldrisse voolas kaks tonni kütteõli
Päästeamet teatab,et Audru alevikus voolas maja keldrisse ja pinnasesse kütteõli.

20:48 PM: Audrus voolas maja keldrisse ja pinnasesse kütteõli
Täna õhtul kella nelja paiku teatati Häirekeskusele kütusereostusest Audru alevikus Pärna alleel.

20:48 ERR: Kalev/Cramo võttis liiga punase laterna üle suure võidu
Eesti-Läti korvpalliliiga teisipäevases ainsas kohtumises alistas BC Kalev/Cramo ülikindlalt 104:56 liigatabelis viimasel kohal paikneva Jekabpilsi.

20:48 ERR: "Ringvaade" külastas Euroopa parimaks valitud Tallinna jõuluturgu
Eile kuulutati Euroopa parimaks Tallinna jõuluturg. "Ringvaate" reporter Heleri All käis jõuluturul ringi ja uuris, mida põnevat seal teha saab.

20:43 PM: Baltic Workboats veeskas Saksamaa Tolliameti tellimusel ehitatud uue patrull-laeva


20:42 PM: Teadus ütleb, et naised peaksid kauemaks voodisse jääma
Tuleb välja, et naiste tervisele mõjub kauem voodis viibimine hästi. 

20:42 ERR: ERR Moskvas: Ljudmila Aleksejevaga jättis teiste hulgas hüvasti ka Putin
Moskvas jäeti teisipäeval hüvasti tuntuima Vene inimõiguslase Ljudmila Aleksejevaga. Hüvastijätutseremooniast võttis osa üle 1000 inimese, teise seas president Vladimir Putin.

20:41 ERR: Rakvere tuli teise ringi avamängus 0:2 kaotusseisust võidukalt välja
Võrkpalli Eesti-Läti ühisliiga teise ringi esimeses mängus jäi TalTech kodusaalis 2:3 alla Rakvere Võrkpalliklubile, seejuures juhtisid võõrustajad geimidega 2:0.

20:37 PM: Rakvere tuli Eesti-Läti liigas välja kahegeimilisest kaotusseisust
Sellel nädalal peetakse Eesti-Läti võrkpalliliigas 2018. aasta viimased kohtumised, kui algust tehakse teise ringi mängudega. Esimeses mängus tuli kahegeimilisest kaotusseisust välja Rakvere, kes alistas võõrsil TalTechi 3:2 (21:25, 23:25, 25:22, 25:20, 15:10).

20:34 PM: Pentagon katsetas edukalt USA-Jaapani püüdursüsteemi
USA relvajõud katsetasid teisipäeval edukalt uut Jaapani koostöös välja töötatud ballistiliste rakettide püüdursüsteemi.

20:32 PM: Fotod: viis vinget alternatiivi jõulukuusele, mida sa veel näinud pole
Ükskõik, kas ei taha puud maha võtta või ei mahu elus kuusk lihtsalt tuppa ära, päris ilma jõulupuuta ei pea jääma ühelgi juhul. Leidub mitmeid ägedaid alternatiive!

20:31 DELFI: MEIE MAA | Linna jõulukuusk pannakse pudelisse
Poolteise aasta eest tõid ettevõtjad Maarit Pöör ja Tarmo Virki turule Laggentagge džinni ja poole aasta eest ka tooniku. Uuel aastal on ettevõtjatel plaan toota toonikut kesklinna jõulupuu okstest. Puu tüvest saab traditsiooniliselt jaanilõke.

20:30 DELFI: Tunne Kelam: Euroopa sõjaväelise liikuvuse olukord on murettekitav
Euroopa parlament võttis täna vastu Tunne Kelami poolt koostatud raporti sõjaväelise liikuvuse kohta, mis kutsub üles kiiremas korras kõrvaldama regulatoorsed, juriidilised ja taristust tingitud takistused ning kitsaskohad Euroopa liidu julgeoleku- ja kaitsevaldkonna koostöös.

20:25 PM: Reporter: Eesti plaanib keelustada karusloomade kasvatuse


20:20 ERR: Merili Metsvahi koondas Eesti muinasjutud raamatukaante vahele
Folklorist Merili Metsvahi on kokku pannud muinasjutukogu "Sõsara sõrmeluud", mis tutvustab Eesti rahvapärimust uue nurga alt ning pakub lugemiseks muinasjutte, kus keskseks tegelaseks on naine. Raamatut kaunistavad Britt Samosoni joonistused.

20:19 PM: Uus treiler: Jubedad õrrituskaadrid! «Godzilla» järjes ootab ees iidsete titaankoletiste võitlus
Saabuv kevad toob kinodesse monstrumifilmi «Godzilla 2: Koletiste kuningas» (Godzilla 2: King of Monsters), mis jätkab sealt, kus kuulsa hiigelkoletise hävitustöö 2014. aasta filmis pooleli jäi. 

20:18 PM: Argentiina kohus mõistis kaks endist Fordi juhti vangi
Argentiina kohus mõistis süüdi kaks endist Fordi juhti Pedro Mülleri ja Hector Sibilla. Kohus leidis nende süü inimröövis ja töötajate piinamises.

20:16 PM: Postimees küsis kõigilt riigikogu liikmetelt katuserahade kohta: vaata, mida nad vastasid
Kolmapäeval läheb riigikogus kolmandat korda lugemisele riigieelarve, millega otsustatakse ära ka katuserahade küsimus. Seetõttu palus Postimees kõigil riigikogu 101 liikmel vastata järgnevatele küsimustele: «Kas niinimetatud katuserahade jagamine tuleks kaotada?» ning «Kas katuserahade jagamine praegusel kujul on eetiline?»

20:16 ERR: Merle Palmiste Maria Callase rollist: see oli kingitus iseendale
Näitleja Merle Palmiste hakkab Komöödiateatri etenduses "Maria Callase meistriklass" mängima Maria Callast. näitleja tunnistas, et talle ei pakutud seda rolli, vaid ta valis selle endale ise.

20:14 ERR: Trump: kui demokraadid müürile raha ei eralda, rajab selle sõjavägi
USA president Donald Trump ütles teisipäeval, et kui kongressi demokraadid ei kiida heaks miljardite dollarite eraldamist USA-Mehhiko piirimüüri rajamiseks, ehitab selle sõjavägi.

20:11 ERR: US Openi võitja Osaka: ma pole eriti inimene, kes on enda üle uhke
Naiste profitennise katuseorganisatsioon palus tänavu tõelise läbimurde suurde tennisesse teinud jaapanlanna Naomi Osakal enda hooajast rääkida ja Osaka avaldas, et pole ise enda üle uhke.

20:06 PM: Sekspoos, milles naised tunnevad end kõige ebakindlamalt
Seks on vägev, aga isegi kõige parema partneriga on see väga haavatav kogemus. Eriti raske on neil naistel, kes ei suuda oma kehaga leppida ja kes põevad ka seksi ajal selle pärast, milline keha partneri jaoks välja näeb.

20:00 PM: Deana Noop elust juutuuberina: kui teha seda, mis sulle endale meeldib, siis sa ei tee midagi valesti
Deana Noop rääkis Elu24-le antud intervjuus oma tegemistest juutuuberina ja mis talle selle juures meeldib.

19:56 ERR: Modell Josefine Vaher-Vahter võitlusest depressiooniga: ma ei tundnud ennast enam ära
Modell Josefine Vaher-Vahter osaleb kampaanias "Pole hullu", et rääkida oma kogemusest depressiooniga.

19:50 PM: «Spordiministeerium»: kui hea on Ott Tänaku šanss aasta meessportlase tiitlit kaitsta?
«Spordiministeerium» võtab järelejäänud saadetes vaatluse alla lõpusirgele jõudnud spordiaasta tipphetked. Hooaja viimases saates arutlevad saatejuhid Marko Kaljuveer ja Karl Mihkel Eller koos külalise Rando Soomega, kellest võiks saada aasta meessportlane. Vaata saadet Kanal 12 või Postimehe vahendusel kell 20.00.

19:50 ERR: Kristjan Ilvese tervisenäidud on korras, kuid tulevikuplaanid veel lahtised
Eesti parimale kahevõistlejale Kristjan Ilvesele tehtud terviseuuringud ei tuvastanud kõrvalekaldeid. Kuid otsusega, kas teha väike võistluspaus või mitte, esialgu ei kiirustata.

19:39 PM: 22-aastane Bayerni tähtmängija mõtleb karjääri lõpetamisele
Müncheni Bayerni jalgpallimeeskonna 22-aastase ründaja Kingsley Comani senine karjäär on olnud edukas, aga vigastused on jätnud oma jälje. Just rohkete vigastuste tõttu mõtleb Coman karjääri lõpetamisele.

19:39 PM: Humoorikas klipp: Poolas jäi kaamerasilma ette erakordselt halva soenguga hirv
Meil kõigil tuleb ette päevi, mil meie juuksed meiega koostööd teha ei soovi. Üks hirv on aga asja viinud hoopis uuele tasemele ja leidnud endale paruka, mille tagant ta väljagi ei näe. 

19:39 ERR: Prokurör: tapmine on Kuressaares väga haruldane juhtum
Lääne ringkonnaprokuratuuri juhtivprokurör Kristine Tamm kinnitas, et nii rasked kuriteod nagu olid nädalavahetusel aset leidnud pussitamised, mille käigus sai üks mees surma ja teine haavata, on Kuressaares väga haruldased.

19:37 PM: Uuring kinnitab: kaks üllatavat vanust, mil inimesed on kõige õnnelikumad
Mõtle oma elule tagasi: millal olid sa kõige õnnelikum? Kas siis, kui sind võeti vastu ülikooli? Kas siis, kui unistuste töö intervjuu läks edukalt? Kui sündis su laps? Kui abiellusid? Kui minevik tekitab sinus nostalgialaine, siis teadlastel on sulle häid uudiseid – on võimalik, et sinu õnnelikumad aastad ootavad alles ees!

19:30 PM: Tõlkes leitud Eesti: mehest, kes paremale pöörates vasakule keeras
Vahel juhtub, et kohendame poest ostetud kaupa ümber – lisame salatile mõnda maitseainet, paneme pluusile uued nööbid vmt. Ostetud kaupa ehk tõlget võib oma äranägemise järgi asuda muutma ka klient. Mida sellest õppida, kirjutab kolumnist Ülle Leis.

19:30 PM: Uuring: Läänemere kalade arvukus kahaneb reostuse, mitte hüljeste tõttu
Läänemere tursa- ja heeringavarude vähenemise taga on hüljeste arvukuse kasvule pöördumise asemel toitainete üleküllus, muutuv kliima ja teised keskkonnamuutused, selgub värskest analüüsist.

19:29 PM: Õige koormus säästab südant ootamatustest
Talvel treenides saab keha suurema koormuse osaliseks, mistõttu ei maksa oma füüsilist võimekust üle hinnata.

19:26 ERR: Viipekeelsed uudised


19:20 PM: Rõõm ja raskused korraga: värskelt uues suhtes Sarah Hylandile siirdati teist korda neer
Menuka seriaali «Moodne perekond» näitlejanna Sarah Hyland läbi hiljuti teise neeru siirdamise operatsiooni.

19:20 PM: Relvastatud isik tappis São Paulo katedraalis neli inimest
Brasiilias São Paulo lähedal asuvas Campinase linnas avas relvastatud isik katedraalis tule, tappes vähemalt neli inimest ja võttes seejärel elu ka endalt, vahendas kohalik meedia. 

19:13 ERR: Aktuaalne kaamera kell 18:30


19:13 ERR: Tuleva aasta kultuurieelarve maht on vähemalt 251 miljonit eurot
Järgmise aasta kultuurieelarve maht on vähemalt 251 miljonit eurot.

19:12 ERR: ETV spordi lühiuudised 11. detsembril
Saatejuht Anu Säärits.

19:12 ERR: Kuuba kunstnikud protestivad loominguvabaduse piiramise vastu
Kuuba kunstnikud protestivad loomingu- ja väljendusvabadust piirava seaduse vastu. Uus seadus keelab kunstnikel ja muusikutel ilma valitsuse loata teenuse osutamise nii avalikus kui ka eraruumis.

19:05 PM: Uskumatud fotod: on see rannaliiv või popkorn?
Kaunil Fuerteventura saarel asub rand, mis oleks just kui popkorniga sillutatud.

19:04 PM: Kai Rüütel: minu tee on ooper
Eestis pärit ooperilaulja Kai Rüütel on sage külaline Euroopa lavadel, sh Londoni kuulsal Covent Gardenis. Sel sügisel laulis Kai Rüütel kahel korral rahvusooper Estonias Carmenit, jõudes siia n-ö pika ringiga pärast õpinguid Hollandis ning rolle Inglismaal ja mujal Euroopas. Etendused müüdi praktiliselt ilma mingi reklaamita välja, puupüsti täis saali ei mahtunud lõpuks enam juurde ka lisatoole.

19:03 ERR: Valitsusliit on kindel tuleva aasta riigieelarve kinnitamises riigikogus
Keskerakonna, sotsiaaldemokraatide ja Isamaa koalitsioon on kolmapäeval riigikogus lõpphääletusel ühtne ja eelarve võetakse vastu hoolimata napist häälte ülekaalust vastu, lubas keskerakondlastest rahanduskomisjoni juht Mihhail Stalnuhhin.

19:02 PM: Miks naised kohtingurakendustes oma vanuse kohta valetavad?
Tuleb välja, et vanuse kohta valetamine kohtingurakenduses ei ole naiste seas väga haruldane nähtus. Kaks naist avaldavad, miks nemad seda teevad. Kas ka sina oled seda teinud?

19:00 PM: Erik Aru: kooseluseadus, rändepakt, rahva arvamus ja oma mullis eliit
Usk kommunikatsiooni kõikvõimsusse, rahva meelsuse üleöö muutmise võimalikkusse on hämmastav, leiab kolumnist Erik Aru.

18:59 PM: Reporter: Elina Hokkanen ja kuubalane Jesus Montero laulavad Code One´i hitte


18:56 PM: Reporter: Kuidas käituda keset Prantsusmaa üht suurimat meeleavaldust?


18:55 ERR: Päevakaja (11.12.2018 18:00:00)


18:55 ERR: Põlva sai uue tervisekeskuse
Põlvas avatakse vastvalminud tervisekeskus.

18:55 ERR: Kõik e-teenused veel uue ID-kaardiga ei toimi
Alates detsembri algusest ID-kaardi taotluse esitanud inimestele hakati eelmise nädala lõpus väljastama esimesi uue tootja ID-kaarte, millel on teistsugune kujundus, turvaelemendid ja kiip.

18:55 ERR: Levikomi maksuvõlg Maksu-ja Tolliameti ees on 200 000 eurot
Eesti üks suuremaid IT-äritaristuteenuste ja -lahenduste pakkujaid Levikom on sattunud võlgadesse, firma väitel on võlgade põhjus liiga suur liitumisavalduste arv, mille menetlemiseks pole ettevõttel piisavalt vahendeid.

18:55 ERR: Ilmunud on kogumik pärimusest, kus kesksel kohal on naine
Kirjastuses Hunt on ilmunud folklorist Merili Metsvahi koostatud muinasjutukogu "Sõsara sõrmeluud".

18:54 ERR: Eesti võrkpallikoondise endine abitreener sai Venemaal kinga
Vene Superliigas hooaega hästi alustanud Moskva Dünamo sai viimati kaks kaotust järjest ja langes üheksandaks. Kaotused maksid koha peatreener Boriss Kolcinsile, kes on töötanud ka Eesti koondise abitreenerina.

18:52 PM: Merkel pärast Mayga kohtumist: Brexiti-lepet ei saa muuta
Saksa liidukantsler Angela Merkel ütles teisipäeval pärast läbirääkimisi Briti peaministri Theresa Mayga, et ei näe mingit võimalust Brexiti-leppe taasavamiseks.

18:52 ERR: Endla teater tõi lavale seiklusliku näitemängu "Doktor Dolittle"
Endla teater rõõmustab jõulude ajal oma väiksemaid vaatajaid seiklusliku näitemänguga "Doktor Dolittle".

18:51 PM: Lihaste rullimine: kuidas teha kogu keha massaaži ilma massööri abita?
Massaažirull on ideaalne kodune lõõgastus- ja treeninguvahend, mille laiad kasutusvõimalused puudutavad igat lihast.  

18:48 PM: Reporter: Euroopa Liitu toetab 67% Eesti elanikest


18:48 PM: Reporter: Noppeid häirekeskuse argipäevast: Härga täis riiukukk esitles end kannatajana


18:48 ERR: Põlva uues tervisekeskuses on ruumi üheksale perearstile
Põlvas avati teisipäeval uus, 2,1 miljonit eurot maksma läinud tervisekeskus.

18:46 PM: Eesti ujujad alustasid lühiraja MMi tagasihoidlikult
Täna, 11. detsembril algasid Hiinas ujumise lühiraja maailmameistrivõistlused. Esimesel päeval olid Eesti ujujatest stardis Kregor Zirk, Maria Romanjuk ja Martin Allikvee.

18:45 DELFI: Lastekinos tegutsenud pedofiil tänas enda vangipaneku eest
Täiskasvanud mees tunnistas end süüdi alaealiste tüdrukute käperdamises ja kiitis trellide taha pistmist. Miks riigikohus ta õigeks mõistis?

18:43 PM: Kuidas vabaneda suurtest pooridest näonahal?
Kas ka sina oled hädas suurte pooridega? Siin on neli nippi, kuidas selle murega tegeleda.

18:43 PM: Reporter: ERM-i ümbrus saab kenama ilme


18:40 PM: Trump: kui demokraadid müürile raha ei eralda, rajab selle sõjavägi
USA president Donald Trump ütles, et kui kongressi demokraadid ei kiida heaks miljardite dollarite eraldamist USA-Mehhiko piirimüüri rajamiseks, siis ehitab selle sõjavägi.

18:38 PM: «Hommik!» Unehäiretest Kene Vernikuga; enesekaitsest Martin Plaseriga; haldjatest, kristallidest, sensitiividest ehk ebausust Martin Vällikuga; saatejuhid otsisid metsast õiget kuuske!
Kolmapäevases «Hommikus!» on külas Martin Plaser, Kene Vernik, Martin Vällik, Mari-Liis Sööt ning Kristi Parro.

18:38 PM: Reporter: Pariisist tervena naasnud videoreporter Erik Tikan jagab muljeid


18:35 ERR: Maailma parim naisjalgpallur seksismiskandaalist: see puhuti liiga suureks
Norralanna Ada Hegerberg võitis eelmisel nädalal läbi aegade esimese naisena maailma parimale jalgpallurile antava Ballon d'Ori. Hegerbergi võitu varjutas aga seksismiskandaal, mis norralanna enda sõnul puhuti liiga suureks.

18:32 PM: Reporter: Millega tegeleb legendaarne «Sussitüdruk» tänasel päeval?


18:32 EPL: Urmas Paet arstimite puudusest: eestlane elab ja sureb teise järgu inimesena


18:19 DELFI: FOTOD | Pioneeripataljoni ajateenijad õpivad rasketehnikat talitsema
Pioneeripataljonis käib mehhanismijuhi eriala baaskursus, millele valitud sõduritelt eeldatakse julgust, initsiatiivi ja tahet töötada suuremõõtmelise ning väärtusliku tehnikaga.

18:17 ERR: Juubeliaasta lõpupidu toob armastatud artistid linnaväljakutele üle Eesti
31. detsembril toimub Eesti maakonnakeskuses juubeliaasta lõpupidu "Sajaga edasi, Eesti!". Juubeliaastat lõpetav ühine aastavahetuse pidu toob 15 linna keskväljakule põneva programmi ja armastatud Eesti artistid.

18:13 DELFI: Riigikogu liikmed: algatus Eesti 200 Mälupank vajab kaitset erakonna Eesti 200 eest
Riigikogus moodustati toetusgrupp, et kaitsta algatust Eesti 200 Mälupank, mis tegeleb eesti loomeinimeste kogemuse talletamisega, erakond Eesti 200 varju jäämisest. Toetusgrupp on saavutanud suure poliitilise üksmeele, sinna kuulub inimesi kõigist riigikogu erakondadest ja ka parteituid riigikogu liikmeid.

17:58 EPL: Kas Ilves saab jalad alla?


17:57 ERR: Albaania tudengid nõudsid meeleavaldustel õppemaksu alandamist
Albaania pealinnas Tiranas tulid teisipäeval tuhanded tudengid tänavatele, et nõuda õppemaksu langetamist ja hariduse rahastamise suurendamist.

17:56 ERR: Pärnu Sadamast lahkus teinegi hooaja alguses palgatud leegionär
Pärnu Sadama korvpallimeeskond teatas teisipäeval, et klubist lahkub teinegi hooaja alguses palgatud võõrmängija, kui koostöö lõpetati Armeenia koondislase Arkadiy Mkrtychyaniga.

17:42 ERR: Time valis aasta inimeseks Khashoggi ja veel mitu ajakirjanikku
Ajakiri Time nimetas aasta inimeseks mitu ajakirjanikku, teise seas oktoobris Istanbulis Saudi Araabia konsulaadis tapetud Jamal Khashoggi.

17:24 ERR: Jalgpalliliidu kõrge autasu pälvisid Elmar Saar ja Georgi Rjabov
9. detsembril Estonia kontserdisaalis toimunud galal pälvisid Eesti Jalgpalli Liidu (EJL) kuldmärgi Georgi Rjabov ja Elmar Saar (postuumselt).

17:18 ERR: Soomes vabastati Airiston Helmi rahapesuasjaga seotud Eesti kodanik
Soome võimud vabastasid eeluurimisvangistusest 51-aastase Eesti kodaniku, kes on seotud ettevõtte Airiston Helmi rahapesu ja maksudest kõrvalehiilimise uurimisega, tema 36-aastane Vene kodakondsusega kaaslane jäi trellide taha, vahendas teisipäeval Soome ringhääling Yle.

17:16 ERR: Välismaalt tellitud pakid jõuludeks enam saabuda ei pruugi
Omniva tunnistab, et pikalt kestnud postipakkide saatmise tõrge tõukus nii halvalt ajastatud logistikakeskuse kolimisest kui ka töökäte puudusest, ent kinnitab, et 70 protsenti pakkidest jõuab tellijateni nüüd õigeaegselt. Siiski ei saa välismaalt tellitud pakkide kohalejõudmist jõuludeks enam lubada.


Kosmeetika e-pood

Tarbimislaenud

Kiirlaenud

SMS laenud