Ilmateade

21.02
-10...-5 °C
22.02
-12...-5 °C
23.02
-13...-2 °C

EMHI

Uudised

17:00 PM: Reporter: Tapal harjutati juubeliparaadiks


16:53 PM: Reporter: Haapsalus jagati elutööpreemiaid ja avati mälestustahvel


16:53 PM: Postimehe video: olümpiakloun või geenius? Freestyle-suusataja jõudis midagi oskamata olümpiale
Pyeongchangis Ungarit esindav Elizabeth Swaney muutus paljude meelest olümpiaklouniks, kui osales midagi oskamata freestyle-suusatamise rennisõidus. 

16:50 DELFI: MEIE MAA | Roolijoodik vabastati kohtusaalis vahi alt
Kohus otsustas ligi poolteist kuud vahi all viibinud roolijoodiku vabastada ning asendas ülejäänud vangistuse osa üldkasuliku töö tundidega.

16:48 PM: Reporter: Mis saab Rocca al Mare kaubanduskeskusest?


16:46 PM: Porošenko allkirjastas Donbassi taaslõimimise seaduse
Ukraina president Petro Porošenko pani allkirja Donbassi Ukrainaga taaslõimimise seadusele.

16:45 PM: Video: Korea ühendvõistkonnad heldisid pärast turniiri lõppu
Korea ühtse jäähokinaiskonna olümpiaturniir sai täna läbi, kui viimases kohamängus kaotati 1:6 Rootsile. Tasuks seega viimane ehk kaheksas koht. 

16:42 DELFI: Ligi tuhat presidendi vastuvõtule kutsutut peavad programmi püstijalu jälgima
Et tänavune vabariigi juubelivastuvõtt toimub just Eesti Rahva Muuseumis (ERM), ei lähe meelest ilmselt paljudel kutsututel. Nimelt on seal istekohad piiratud, mis tähendab, et ligi kaks kolmandikku külalistest peab presidendi kõnet ja kunstilist programmi püstijalu vaatama.

16:40 PM: Positiivse dopinguproovi andnud venelane avas lõpuks suu, silmapiiril uus dopingujama
Venemaa Olümpiakomitee kinnitas lõpuks, et Venemaa curlingumängija Aleksandr Krušelnitski B-proov on samuti positiivne, kuid möönis, et meldooniumi osakaal sportlase kehas oli täiesti ebaolulise mõjuga. 

16:35 DELFI: MEIE MAA | Noor muusik Uudo Sepp unistab ja kirjutab laule
Pühapäeval jõudis eetrisse selle aasta „Eesti otsib superstaari“ esimene saade, kus kollase kaardi noppis teiste seas ka Saaremaa noormees Uudo Sepp.

16:33 DELFI: Õuduste tööots: Eesti meeleheitel Kalevipojad otsisid Norras süüa prügikastist
Eesti ehitaja Ardo (26) räägib, mismoodi ta Norras tööl käis ja palgast ilma jäi.

16:28 PM: Miks ärgata igal järgmisel ja järgmisel hommikul ehk Kes elab kaua
Üheksakümmend kuus aastat tagasi elas Eestis 1 107 059 inimest ning saja-aastasi ja vanemaid inimesi oli nende hulgas neli. Need on iseseisvas Eestis 1922. aastal korraldatud esimese rahvaloenduse andmed.

16:25 PM: Leht: kärntõbi on Saaremaal murdnud koerte sekka
Väikekiskjate levitatud kärntõbi ei piirdu enam metsloomadega, vaid nakkus on murdnud end Kuressaare koerte sekka, väidab loomaarst Margus Birkenfeldt ajalehe Saarte Hääl teatel.

16:25 PM: GRAAFIK: eestlased vihuvad aasta peale soomlastest ühe kuu jagu rohkem tööd teha
Kui hiljuti kirjutas Postimees, et soomlaste keskmine palk oli 2016. aastal 3363 eurot kuus, samal ajal, kui Eesti keskmine palk oli samal aastal kolm korda väiksem (1046 eurot), siis OECD 2016. aasta töötundide statistikast selgub, et lisaks sellele rügab eestlane aasta peale ka kuu aja jagu rohkem tööd teha.

16:24 PM: Eesti sünnipäev tähistatakse Helsingist Singapurini
Eestlased tähistavad Eesti riigi 100. sünnipäeva sel nädalal peaaegu poolesaja üritustega, pidusid peetakse peale Euroopa riikide näiteks Kanadas, Ameerika Ühendriikides, Singapuris ja Kolumbias.

16:21 PM: Galerii: kuulsused, kes abiellusid salaja
Mitte kõik kuulsused ei taha enda suursündmust avalikkusega jagada. Nii mõnigi tuntud nägu on otsustanud abielluda hoopis salaja.

16:20 PM: Aasta ajakirjaniku nominentide seas on Postimehe ajakirjanik Tiina Kaukvere
Eesti Ajalehtede Liidu (EALL) žürii valis teisipäeval aasta ajakirjaniku nominentideks Tiina Kaukvere Postimehest, Madis Jürgeni Eesti Ekspressist ja Ester Vaitmaa Delfi ja Eesti Päevalehe ühendtoimetusest.

16:19 PM: Mehhiklased teevad Eestile juubeli puhul veel teisegi kingituse
Eesti juubeli auks läinud suvel toimunud seinamaalingute festival Mextonia tõi meie linnaruum seninägematud kunstiteosed. Nüüd kogunevad festivali kunstnikud ja korraldajad omakorda Mehhikos. Selleks, et 24. veebruaril Eesti Vabariigi 100. sünnipäeva tähistada uute seinamaalingute ja teemafilmidega. 

16:16 DELFI: Aasta ajakirjaniku nominentide seas on kaks Ekspress Meedia tegijat: Madis Jürgen ja Ester Vaitmaa
Eesti Ajalehtede Liidu (EALL) žürii valis aasta ajakirjaniku nominendid, võitja avalikustatakse 2. märtsil toimuval pressipeol.

16:15 PM: Maailma kõige üksikum puu võib saada inimese ajastu tähistajaks
Teadlaste hinnangul elame me juba mõnda aegu uues geoloogilises ajastus, antropotseenis. Seni on kokku leppimata, millal see täpselt algas. Lõunameres asuval Campbelli saarel kasvav sitka kuusk (Picea sitchensis) pakub probleemile lahenduse, vahendab BBC.

16:08 PM: Selgusid Sobtšaki presidendikampaania rahastajad
Venemaa presidendivalimistel osalev Ksenija Sobtšak ütles, et tema kampaaniat rahastasid mobiilsideteenuste ettevõtte Yota Devices kaasomanik Sergei Adonjev ja Aleksander Fedotov, kellele kuuluv firma avaldab Venemaal ajakirju nagu Forbes ja L’Officel (kus Sobtšak töötab), vahendab Meduza.

16:08 DELFI: Johannes Kert kõrgemate ohvitseride kohtumisest Terrasega: lisaks info vahetamisele on oluline ka kamraadlik mõõde
Esimesel kaitseväe juhataja kindral Riho Terrase ja Eesti kõrgemate ohvitseride kohtumisel osalenud kindralleitnant Johannes Kerdi sõnul on selliste kohtumist eesmärk eelkõige info vahetamine, kuid oluline on ka kamraadlik mõõde.

16:07 PM: Video: mida arvavad riigi preemiast kirjanik Aino Pervik ja õppejõud Reet Kasik
Peaminister Jüri Ratas andis teisipäeval Läänemaa ühisgümnaasiumis üle riigi teadus-, spordi- ja kultuuripreemiad ning Wiedemanni keeleauhinna.

16:05 PM: Galerii: lummav Pyeongchangi olümpiavõlumaa peitub kõrvaltänavas
Külm ilm, noroviirus, räige tuul, võistluste edasilükkamine, olümpiasportlased Venemaalt ja lisaks need venelased, keda olümpiale ei lubatud. Kogu kupatuse tipuks veel ka äsjane curling’u-mängija Aleksandr Krušelnitski dopingujuhtum.

16:00 PM: Eestlane küsib Google’ilt, Postimees asjatundjalt: miks eestlased lahkuvad Eestist? Vastab Soomes tööl käiv Robert Plaksin
Kuum teema meie ühiskonnas ja ka Google'is: miks eestlased lahkuvad Eestist? Soomes tööl käiv Robert Plaksin räägib põhjustest videosarja «Eestlane küsib Google'ilt, Postimees asjatundjalt» üheteistkümnendas osas. Vaata videost lähemalt!

15:58 PM: Reinsalu toetab hümni lauluna seadusesse sätestamist
Justiitsminister Urmas Reinsalu (IRL) toetab ta hümni lauluna seadusesse sätestamist, aga mitte hümni protseduurilist ülereguleerimist.

15:56 DELFI: Palju õnne, Eesti! BC Place’i staadion Vancouveris näeb välja nagu suur sinimustvalge UFO
Kanadas Vancouveris asuv staadion BC Place värvus Eesti liputoonidesse, et tähistada meie riigi 100. sünnipäeva. Valgusmängu pani käima BC Pavilion Corporation (PavCo), kes tervitas sellega Vancouveri kohalike eestlaste kogukonda.

15:53 DELFI: VIDEO ja FOTOD | Politsei tabas kaks kuud vanglast viilinud Kelly Maasika otse Tallinna kesklinnas
Eesti Ekspress kirjutas jaanuaris, kuidas telesaatest "Õhtusöök viiele" tuntud ärinaine Kelly Maasikas hoidub oma kuue aasta pikkusest vangistusest, mis määrati talle tapmisele õhutamise eest. Täna sai politsei ta kätte.

15:50 PM: Fotod: selles Lasnamäe korteris on esindatud ilmselt kõik vikerkaare värvid
Vaiksel Alvari tänaval ootab särtsakat uut omanikku üks erakordselt värvirikas korter. Põnevale värvidemängule lisaks saab korteris ka saunamõnusid ning imelisi päikeseloojanguid nautida.

15:49 PM: Humoorikas video: kutsikas jälestab üle kõige harjamist
Mõni koer ei talu üksi kodus olemist, teine jälle ei suuda silmaotsaski sallida vanniskäiku ning poeb pigem igaveseks diivani alla peitu, kui laseb end märjaks teha. Väikse kuldse retriiveri Daisy suurimaks vaenlaseks on aga naljakal kombel hari.

15:48 PM: Populaarsed plekieemaldusmeetodid, mis tegelikult teevad plekid hullemaks
Oled kuulnud, et punase veini plekile peaks ohtralt soola panema või pleki ilmudes hõõrud seda kuuma vee all? Siin on kõige suuremad vead, mida plekkide eemaldamisel teha saad.

15:37 EPL: Katkend raamatust "Õhus on Kalamaja" | Jim Ashilevi: üheksakümnendate lõpus oli see hämar ja sünge koht, kus ma õppisin looma


15:33 PM: Rikkis pidurid ja ohtlik veermik: pooled Tallinna lähistel kontrollitud bussid suunati erakorralisele ülevaatusele
Põhja prefektuuri liiklusjärelvalvekeskuse politseinikud kontrollisid eile pärastlõunal 60 bussi, neist 48 esines probleeme ehk bussis oli reisijaid, kes polnud turvavööd kinnitanud. Tallinna lähistel kontrolliti ka busside tehnilist seisukorda ning pooled sõidukid saadeti kohe erakorralisele ülevaatusele. 

15:30 PM: Täna: Londoni Chelsea võõrustab Meistrite liiga põnevusmatšis Barcelonat
Jalgpalli Meistrite liigas jätkuvad täna kaheksandikfinaalide avakohtumised ning tõelises põnevusmängus võõrustab Londoni Chelsea Barcelonat. Teises matšis lähevad vastamisi Müncheni Bayern ja Istanbuli Besiktas. 

15:26 PM: Postimehe videointervjuud: 82 aastat kestnud ootuse lõpetanud sakslastel oli kaval sõjaplaan
Saksamaa võitis kahevõistluse suurel mäel kolmikvõidu, viimati suutis seda 82 aastat tagasi Norra võistkond. Sakslastel oli varuks aga oma plaan. 

15:23 PM: Priit Pullerits: pidage hoogu!
Ainult üks variant on ükskõik millise ürituse korraldajale hullem sellest, kui ta peab ürituse force majeure’i mõjul ära jätma. See on juhtum, kui mõni tema korraldatud üritusel sureb.

15:17 PM: EAS taotleb neile miljoni võlgu oleva ettevõtte pankrotti
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) taotleb Tartu maakohtus teadusarendusettevõtte Nordbiochem OÜ pankroti väljakuulutamist, kuna viimane pole sihtasutusele tagasi maksnud ligi ühe miljoni euro väärtuses toetusi.

15:13 PM: Saksamaa pääses lisaaja 26. sekundi väravaga hokiturniiril veerandfinaali
Pyeongchangi taliolümpial tagas viimasena meeste jäähokiturniiril koha kaheksa parema seas Saksamaa, kes alistas täna lisaajal 2:1 Šveitsi. 

15:13 PM: Tipphetked: kahevõistluses puhas sakslaste domineerimine, eestlased tagasihoidlikud
Teisipäeval peetud kahevõistluse suure mäe võistluse poodiumile mahtusid ainult sakslased - kuld kuulus Johannes Rydzekile, hõbe Fabian Riesslele ja pronks Eric Frenzelile. Eestlased Kristjan Ilves ja Karl-August Tiirmaa tegid pigem tagasihoidlikud tulemused. Tugeva hüppajana tuntud Ilves läks suusarajale alles 16. kohalt ning finišeeris 28. positsioonil, Tiirmaa lõppkohaks jäi 45..

15:11 PM: Süüria valitsusmeelsed võitlejad sisenesid Afrini
Süüria valitsusmeelsed võitlejad sisenesid Türgi ähvardustest hoolimata Loode-Süürias asuvasse ja kurdide kontrollitud Afrini piirkonda, teatasid Süüria riigitelevisioon, aktivistid ja kurdi ametnikud.

15:09 PM: Soome parim suusataja läheb kolmandat medalit püüdma koos laskesuusatajaga
Homme selgitatakse Pyeongchangi olümpiamängudel medalistid sprinditeates, kus Soomet esindavad naiste võistluses Krista Pärmäkoski (27) ja Mari Laukkanen (30).

15:06 PM: Postimehe video: olümpiavõitja tervitas Kaarel Nurmsalut
«Umbes kümme minutit enne võistluse algus soovisin talle medali eest õnne ära. Nüüd peab sõnumit korrigeerima,» tunnistas Kanal 2 ja Postimehe ekspertkommentaator Kaarel Nurmsalu, et uskus kahevõistluse suurel mäel Johannes Rydzeki medalivõimalusi. Nüüd tervitas Rydzek teda tagasi. 

15:06 DELFI: Rongiõnnetuse põhjustanud veokijuht oli alkoholi tarvitanud
Analüüsi tulemusena selgus, et täna hommiku poole rongile külje pealt sisse sõitnud veoautojuht oli alkoholi tarvitanud, teatas politsei Delfile. Juhtunu väljaselgitamiseks alustati väärteomenetlust.

15:05 PM: Viis põhjust, miks enne magama minekut raamatut lugeda
Isegi arstid ütlevad, et õhtul raamatu lugemine aitab paremini uinuda, kuid sellel tegevusel on veel positiivseid mõjusid.

15:03 PM: 11 nippi lennukis parema une saavutamiseks
Lennukis kitsastel toolidel istumine võib muuta magamise tõeliseks katsumuseks, kuid selleks on olemas nipid, et ebamugavas asendis parem uni tuleks.

14:54 DELFI: Politsei: Harjumaal sõidavad ringi ohtlikud bussid, reidil leiti probleeme pidurite, veermiku, tulede ja peeglitega
Põhja prefektuuri liiklusjärelvalvekeskuse politseinikud kontrollisid eile pärastlõunal 60 bussi, neist 48 esines probleeme ehk bussis oli reisijaid, kes polnud turvavööd kinnitanud.

14:48 DELFI: EV100 peret | Kristel Kruustük: kohalik IT-vedur, kelle lapsepõlv möödus kapsapõllul tööd rabades ning jõe ääres kala püüdes
Mobiilirakendusi testiva idufirma Testlio kaasasutaja ning tegevjuht Kristel Kruustük ütleb, et tema lapsepõlv ei möödunud sugugi arvuti taga, vaid hoopis vanavanemate talus, kus sai onne ehitatud ja kalal käidud.

14:48 PM: Galerii: kaitseväelased valmistuvad Tapal vabariigi aastapäeva paraadiks
Tapal teenivad 1. jalaväebrigaadi kaitseväelased osalesid täna paraadieelsel ülevaatusel, millel kontrolliti tehnika koosliikumist ja juhtide sõiduoskusi.

14:46 DELFI: EV100 peret | Kristel Kruustüki lugu: klaverimängu ja puude otsas turnimist armastavast maalapsest edukaks IT-ettevõtjaks, kes unistab oma rantšost
Klaverimängija, korvpallur, logistik või äkki hoopis talupidaja? Kõik need variandid võinuks Kristel Kruustüki tausta ja lapsepõlve vaadates laual olla, ent läks teisiti, ta valis oma raja. Kristel on mobiilirakendusi testiva idufirma Testlio kaasasutaja ning tegevjuht.

14:42 PM: Piltuudis: Rootsi printsess Leonore saab nelja-aastaseks
Rootsi printsess Madeleine’i ja ta mehe Christopher O’Neilli esimene laps, printsess Leonore saab täna, 20. veebruaril nelja-aastaseks.

14:41 PM: Olümpiastuudio: kuidas elavad inimesed Põhja-Korea piiri ääres?
«Olümpiastuudio» jätkab oma tegemisi ka teisipäeval, kui Kanal 2 ja Postimehe saade läheb eetrisse kell 20. Saade keskendub seekord Kristjan Ilvese ebaõnnestunud võistlusele, ent külastab ka eriti ohtlikku kanti. Mis toimub Põhja-Korea piiri ääres?

14:41 PM: Malta ainus lennujaam suleti tulekahju tõttu
Maltal suleti ajutiselt riigi ainus lennujaam, mille saabuvate lendude ootesaalis puhkes tulekahju.

14:36 PM: Postimehe video: hetk finišisirgel, mis ajas tülli Saksamaa ja Itaalia
Alles teist olümpiat programmi mahtuv laskesuusatamise segateade pakkus palju draamat, kui kuldmedali võitis Prantsusmaa (Martin Fourcade'ile nende mängude kolmas kuld), hõbemedal läks Norrale ning pronksmedal kuulus tihedas lõpuheitluses Itaaliale. 

14:32 PM: Kuidas saada teismeline laps õppima?
«Keelasin oma 14-aastasel lapsel koolipäevadel hiljem kui kell 20.00 tuppatulemise ära. Eelmisel aastal oli tal reaalainetega probleeme. See oli meil toona palju kõneaineks. Põhiline probleem oli koduste tööde tegemata jätmine ja laiskus. Ta lubas mulle siis, et ta viimane semester võtab ennast kokku ja õpib. Seda loomulikult ei juhtunud,» kurdab väsinud lapsevanem Perekeskus Sina ja Mina nõustamiskeskkonnas.

14:28 PM: Reporter: Ilm kolmapäeval


14:27 PM: Gripp on nakkav ka peale haigusnähtude kadumist
Gripihaige võib nakata ka siis, kui ta on pealtnäha terve, sest viirus on jõudnud juba kehas paljunema hakata. 

14:26 PM: Valitsuskomisjon soovitab suhtumist narkomaanidesse muuta
Kui seni on narkomaanide puhul peamiselt tegeletud karistamisega, siis uimastiennetuse valitsuskomisjoni hinnangul tuleb keskenduda ravile. 

14:23 PM: Enne ja pärast: väsinud ilmega köök sai kauaoodatud iluravi
Megan Neugebaueri köök oli enne uuenduskuuri kahtlemata ajast ja arust. Naine tahtis muutust, ent ei näinud mõtet sellele tervet varandust kulutada, vahendab thekitchn.com. 

14:21 PM: Galerii: Soome pidas hokiturniiril ootamatult põneva lahingu Koreaga
Pyeongchangi taliolümpia tänases kolmandas kaheksandikfinaalis kohtus Soome jäähokikoondis Lõuna-Koreaga. Üle ootuste põnevaks kujunenud matši võitis Soome 5:2 (1:0, 2:2, 2:0).

14:18 PM: Kehvad suusad jätsid Ilvese murdmaarajal hätta
Kristjan Ilves lõpetas kahevõistluse suure mäe võistluse 28. kohaga, kaotades olümpiavõitjale Johannes Rydzekile 3.15,8-ga. Pärast võistlust ütles treener Andrus Ilves poja murdmaasõitu kommenteerides lühidalt: «Katastroof!»

14:13 PM: Jaapani ärimees sai 13 Tais elava surrogaatlapse hooldusõiguse
Tai kohus andis rikkale Jaapani ärimehele Mitsutoki Shigetale Tais elava 13 surrogaatlapse hooldusõiguse, vahendab CNN.

14:05 PM: Tipphetked: Holland võitis lühirajal ülimalt kurioosse medali
Gangneungi jääareenil, kus hommikul krooniti iluuisutamise jäätantsu olümpiavõitjateks kanadalased Tessa Virtue ja Scott Moir, selgusid täna õhtul medaliomanikud lühiraja kiiruisutamise naiste 3000 meetri teatesõidus, kus ülimalt kurioosse pronksmedali pälvis Hollandi naiskond.

14:03 PM: Soome valitsus istub 2000 konfiskeeritud bitcoin'i otsas
Soome valitsus nuputab, mida teha 2000 konfiskeeritud bitcoin'iga, mille hind on praeguses vääringus umbes 23 miljonit dollarit.

13:27 DELFI: Aastaraport: Saksa sõjatehnika lahinguvalmidus on dramaatiliselt madal ning puudu on 21 000 ohvitseri ja allohvitseri
Saksamaa parlamendi Bundeswehri tegevust jälgiv eriesindaja, sotsiaaldemokraat Hans-Peter Bartels kirjeldas täna aastaraportis olukorda Saksamaa relvajõududes dramaatiliste sõnadega. Puudujäägid personali ja materjali osas on Bartelsi sõnul osaliselt veelgi kasvanud, vahendab Süddeutsche Zeitung.

12:11 DELFI: REKONSTRUKTSIOON | Vaata, kuidas tänane rongiõnnetus Keila lähedal aset leidis
Keila lähedal Kulnal põrkasid täna sirgel, hea nähtavusega ristmikul omavahel kokku Elroni reisirong ja veoauto.

12:10 DELFI: Putin soovis Eestile 100. sünnipäevaks õnne, heaolu ja kõike kõige paremat
Venemaa president Vladimir Putin õnnitles Eesti riigipead Kersti Kaljulaidi Eesti riigi iseseisvuse 100. aastapäeva puhul, teatab Interfax.

11:42 DELFI: Florida koolitulistamises viis korda pihta saanud poisi teeneks peetakse vähemalt 20 kaasõpilase elu päästmist
Florida Parklandi linna Marjory Stoneman Douglase keskkooli 15-aastase õpilase Anthony Borgese teeneks loetakse vähemalt 20 kaasõpilase elu päästmist. Ise sai ta aga viis kuulihaava.

11:04 DELFI: Kulna raudteeülesõidul toimunud raske kokkupõrke asjaolude uurimiseks algatati menetlus
Tehnilise Järelevalve Amet algatas menetluse täna hommikul Kulna raudteeülesõidul resirongi ja veoauto kokkupõrke uurimiseks.

11:01 DELFI: Stockholmi veokirünnaku toimepanija kohtus: minu eesmärk oli tappa Rootsi kodanikke
Rootsis jätkub kohtuprotsessi Stockholmi veokirünnaku toimepanija Rahmat Akilovi üle. Terrorismis kahtlustatav usbekk sai protsessi kolmandal päeval ka sõna.

10:56 DELFI: EV100 peret | „Vanaema ütles, et ükskord leian kuldsete kätega mehe, kes on nõus minuga Rakveresse tulema."
Noor perekond on taastanud vanavanemate kodu ja kinnitab, et ka väikelinnas on täiesti võimalik elada.

10:52 DELFI: Riia hotellis peeti kinni räuskav ja registratuuri laual magav 3,66-promillises joobes eestlane
Riia munitsipaalpolitseile teatati ööl vastu pühapäeva, et ühes hotellis on klient, kes mitmel erineval moel huligaanitseb.

10:42 EPL: Vahur Kollom: sotsid näitavad oma tõelist palet. Kohe saab Suur Vend õiguse teie järel nuhkida


10:26 DELFI: Eesti Raudtee tahab kõikidele ülesõitudele panna tõkkepuud ja valgusfoorid
Täna Kulnas toimunud õnnetus andis viimase impulsi kolmanda kategooria ülesõitude ohutuse parandamiseks.

10:03 DELFI: Juhiloata Jürgen Ligi jäi politseile vahele
Õhtuleht kirjutas täna, et politsei tabas reformierakondlasest riigikogu liikme Jürgen Ligi juhtimisõiguseta autoroolist.

09:55 DELFI: TOP 10 | Need on presidendi vastuvõtu kõige meeldejäävamad kleidid
Vabariigi aastapäeva presidendi vastuvõtt pakub aastast aastasse arutelusid, kes on kõige stiilsem, meeldejäävam või suurim üllataja. EV100 vastuvõtu puhul vaatame ajast tagasi ning meenutame meeldejäävaid kleite, mis ohtralt kõneainet pakkunud.

09:44 DELFI: USA tahab harjutada Venemaad oma suurema kohalolekuga Mustal merel
USA suurendab oma kohalolekut Mustal merel, et seista vastu Venemaa üha suuremale kohalolekule seal, teatas USA sõjaline ametnik CNN-ile.

09:23 DELFI: VAATA JÄRELE | Peaminister Jüri Ratas andis üle riiklikud kultuuri- ja teaduspreemiad
Täna andis peaminister Jüri Ratas Läänemaa Ühisgümnaasiumis üle riiklikud kultuuri- ja teaduspreemiad.

09:08 DELFI: VIDEO | EV100 pidustused jõudsid Haapsalusse, avati lipuväljak
Täna jõudsid Eesti Vabariigi sünnipäevanädala suursündmused Haapsallu. Keskpäeval avati Haapsalu lipuväljak.

09:07 DELFI: Eesti-Ameerika segapaari Siiri ja Tonise peres kasvab kunagise vabariigi peaministri Eestis sündinud järeltulija
Pulma- ja portreefotograaf Siiri Kumari ning tema kihlatu, väliseestlasest programmeerija Tonis Piip on teineteist tundnud umbes kolm aastat. Selle ajaga on sõbrunetud sotsiaalmeedias, käidud kohtingul suppi söömas, saadud lapsevanemaiks ning peagi seistakse üheskoos ka altari ees.

09:00 DELFI: Damaskuse eeslinnas hukkus valitsusvägede rünnakus vähemalt 98 inimest
Süüria Inimõiguste Vaatluskeskus (SOHR) teatas, et valitsuse suurtükituli ja õhulöögid pealinna Damaskuse mässuliste käes olevatele eeslinnadele tapsid eile vähemalt 98 inimest.

08:09 DELFI: Jõgeva vallas hukkus põlengus inimene
Vanamõisa külas Jõgeva vallas hukkus laupäeval põlengus 72aastane mees.

07:52 DELFI: Europarlamendi liige Vaidere: kas Läti keskpanga juhi skandaal pole mitte Venemaa kampaania seimivalimiste eel?
Läti Panga presidendi Ilmārs Rimšēvičsi süüdistamine korruptsioonis on andnud tõsise löögi Läti finantssüsteemi mainele, kommenteeris Euroopa Parlamendi liige Inese Vaidere. Samal ajal küsib ta, kas toimuv ei ole mitte Venemaa organiseeritud kampaania sel aastal Lätis ees seisvate parlamendivalimiste eel.

19.02 22:05 EPL: Eesti Päevalehe uus rubriik Impulss annab nõu: kuidas karjääris kannapööret teha


19.02 22:05 EPL: Seni kui Euroopa tunneb huvi ärilepingute vastu Venemaaga, rahastab ta ise ka Kremli sõjalisi ähvardusi


19.02 22:05 EPL: Euroopa otsib tipp-poliitikut: võiks olla kolmes keeles sorav ja valitsusjuhi taustaga


19.02 22:05 EPL: Professor Rein Ahase elutee katkes enne suuremat tunnustust


19.02 22:05 EPL: Kes koolitab lääne spetside lapsi? Rahvusvahelise hariduse võimalusi on Eestis liiga vähe


19.02 22:05 EPL: KARIKATUUR | Rahvusvaheline õpe


19.02 22:05 EPL: JUHTKIRI | Lätit kui kaed, neil raskem on aeg


19.02 22:05 EPL: REPLIIK | Mõttetult kaitstud sümbolid


19.02 22:05 EPL: Läti keskpanga juht eitas talle esitatud kahtlustusi, kuid peab ametist tagasi astuma


19.02 22:05 EPL: Viimaste aastate põnevaim rallihooaja algus


19.02 22:05 EPL: Provokatsioon, jääknähud või lauslollus


19.02 22:05 EPL: Gripi vastu vaktsineerimine on paari aastaga kahekordistunud


19.02 22:05 EPL: Eesti Päevalehe arhiivist: Kodanikuühendus lahkus Herkeli loodava Vabaerakonna algatajate seast


19.02 22:05 EPL: Tõnis Kons spetsialistide parteist: poliitika põhineb maailmavaateliste otsuste tegemisel, see pole haldusjuhtimine


19.02 22:05 EPL: Berlinale kavast leiab naiskangelasi, rahvusliku tragöödia ja noppeid kuulsate inimeste elust


19.02 22:05 EPL: Kraftwerk näitas panoraami elektroonilise muusika ajaloost


19.02 22:00 EPL: Järgmised talimängud toimuvad Euroopas ilmselt alles 2034. aastal. Kui siiski


19.02 22:00 EPL: 61,4 sekundit läksid maksma üle veerand miljoni


19.02 22:00 EPL: Ilves läheb täitma kolm aastat tagasi seatud eesmärki, mis tooks kopsaka rahasummaKosmeetika e-pood

Tarbimislaenud

Kiirlaenud

SMS laenud