Tegutsevate ettevõtete kontaktid

Eestis on registreeritud üle 200 tuhande ettevõtte. Ilus number aga kui palju neist reaalselt tegutsevad?

Meie kogutud andmete põhjal on tegusaid ja elujõuliseid pisut üle 60 000.

Kliendihalduse OÜ meeskond, kes tegeleb igapäevaselt aktiivse telefonimüügiga, on alates 2010. aastast kogunud oma andmebaasi tegusate firmade kontakte. Meie andmebaas sisaldab infot ca 60 000 tegutseva ja kontrollitud ettevõtte kohta.

Pakume kontrollitud ja tegutsevate firmade kliendibaasi

Spetsiaalselt Sinu vajadustest lähtudes selekteerime välja valdkonna, piirkonna, telefoni olemasolu, e-maili vms alusel ettevõtete kontaktandmed, mis kiirendab Sinul õigete firmade ja õigete inimesteni jõudmist.

Turul aastaid tegutsenud ettevõtetele

Vaatamata sellele, et oled aastate jooksul saavutanud teatud positsiooni oma ärisektoris ja Sinu müügiosakonnal on väljakujunenud andmebaas, siis tasub aegajalt oma kliendikontakte täiendada või värskendada uutega. Äriregistri andmetel registreeritakse keskmiselt 1500 uut ettevõtet kuus. Kõik ettevõtted ei jää püsima. Meie meeskonna eesmärk ongi välja selgitada, millised on need firmad, kellega tasub ühendust võtta ja kellele oma toodet/teenust pakkuda.

Äriregistris on üle 200 tuhande ettevõtte. Meie hinnangul on sellest vaid kolmandik elujõuline. Ja just seda infot võiks vajada iga ettevõte, kes tahab oma sektorist maksimumi võtta.

Uutele ärimaastikul

Iga ettevõtte vajab ellujäämiseks kliente. Aamen.
Meie saame pakkuda Sinu tulevaste klientide kontakte.

Filtreerime ettevõtteid Sinu jaoks valdkonna või piirkonna järgi ja/või anname terve andmebaasi, et pakkuda just neid kontakte, kes tegutsevad turul aktiivselt ja kes on kõige suurema potentsiaaliga Sinu tulevased kliendid.

Pole mõtet võtta sihtgrupiks kõiki 200 tuhandet registreeritud ettevõttet, vaid tegeleda tõsisemalt just nendega, kes reaalselt tegutsevad ja teenuseid tarbivad. Meil on need kontaktid olemas ja oleme valmis seda infot jagama.

Lokaase äri kasvatamiseks

Saame pakkuda Sulle sobiliku piirkonna või valdkonna ettevõtete kontakte, kes vajaksid teie tooteid/teenuseid piirkonnast lähtuvalt.

Tänu meie selekteeritud kontaktidele saad võtta OTSEKOHE ühendust oma sihtgrupiga, kes aktiivselt tegutsevad ja kes on potentsiaalsed kliendid ka Sinu ärile.

Mõned meie kliendid:

Jagame andmeid Sulle vajalikul moel aga üldjuhul exceli tabelina, kus on andmeid kõige mugavam veelkord filtreerida vastavalt vajadusele. Tabeli näidis.

Võta meiega ühendust ja vaatame üheskoos, kas meil õnnestub pakkuda Sulle ärikontakte ja ettevõtteid, kes veel Sinu kliendid pole.


Konsultatsioon ja pakkumiste küsimine on Sulle täiesti tasuta.

Mattias Soone
Mob: +372 51 76 452
e-mail: info@16366.ee