Tallinna Laserseiklus OÜ

Tartu mnt 80B Tallinn, 10112

 

Üldnumber    6216601 
Info gsm    55554386 

 

info@laserzone.eu

 

Tööajad
E-N16:00-21:00
R16:00-22:00
L10:00-22:00
P10:00-21:00

 

Megazone Seikluskeskus

- Megazone lasersõjamäng laserrelvadega
- laserlahing, laserlahingud
- laserzone
- lasergame
- lasermängud
- lasersõda
- megazone lasermänge
- siseseikluspark
- ronimisrada
- ronimispark
- ronimivarustuse rent
- seiklussport
- köiel laskumine
- rallisimulaator
- airbag hüpped
- segway takisitusrada
- toitlustus koos peoruumidega
- ürituste korraldamine
- sünnipäevad
- firmaüritused
- laste sünnipäevad
- poissmeestepeod
- tüdrukute õhtud
- näomaalingud
- motivatsioonipäev
- ruumide rent
- seminariruumid
- suurpere soodustus


Megazone meelelahutuskeskus on parim koht firmapidude ning sünnipäevade pidamiseks. Pakume laias valikus aktiivset tegevust ning peoruume kuni 200 inimese vastuvõtuks.

Megazone lasermäng kujutab endast tempokat linnalahingut kahe võistkonna vahel, mis toimub mahajäetud linnaagulit meenutavas saalis. Igale mängijale pannakse selga spetsiaalne vest ning antakse kätte laserrelv. Mängu ajal on saal täidetud paksu tossuga, sähvivad välklambid ning kostab vali muusika. Mängu lõppedes teavitatakse mängijaid tulemustest nii meeskonniti kui ka individuaalselt. Toredaim on, et mängimine ei sõltu ilmast ning erinevalt paintball'ist ei määri lasersõda riideid ega tee haiget. Mänguks on soovitav riietuda mugavalt ja vabalt, vihjeks võib öelda, et tumedad riided ei paista neoonvalgustatud mängusaalis sedavõrd hästi välja kui heledad riided.

Megazone keskuses Tallinnas on avatud Eesti esimene siseruumides asuv Seikluskeskus, kus on võimalik seigelda 1000 ruutmeetril ja kuni 16 m kõrgusel. Külastajaid ootab 28 elemendist koosnev rada, kus võimalik ennast proovile panna erineva raskusastmega radadel. Erilist adrenaliinisüsti pakub 60 m pikkune õhusõit Flying Fox, mis kulgeb üle teiste seiklejate peade. Pere pisematele pakub rõõmu tasakaalu arendav hüppelint ja suur hüppekast, kus turvaline harjutada saltosid või muid põnevaid trikke. Seikluspargi külastaja peab olema vähemalt 120 cm pikk.

Seikluspargi all asub põnev Segway takistusrada, mis kujutab endast põnevat ning arendavat sõitu segwayga läbi erinevate elementide – raudtee, slaalom- ning täpsussõit, tõusud- laskumised, jne. Takistusrajale pääsevad iseseisvalt kõik, kel vanust vähemalt 10 eluaastat. Nooremad saavad rajale koos lapsevanemaga.

Tule seiklema olenemata ilmast!

Megazone sissepääs on Tartu mnt- lt, ukse kohal on suur Megazone reklaam.


КУЛЬТУРА, ДОСУГ; НЕДВИЖИМОСТЬ, ФИНАНСИРОВАНИЕ;
Развлечения; Аренда помещений;
Firma andmed on muutunud? Anna meile teada.

Kosmeetika e-pood

Tarbimislaenud

Kiirlaenud

SMS laenud