Juss õigusabi OÜ logo

Juss õigusabi OÜ

Eesti

 

Info gsm    53400057 

 

oigusabi@juss.ee

 

Firma juht: Jaanus Ratas

 

Juriidilised teenused.

Juss Õigusabi OÜ on 2015. aastal loodud ettevõte, mis tegeleb juriidilise nõustamisega ning dokumentide koostamistega erinevates õigusvaldkondades. Samuti tegeleme hagiavalduste koostamisega ja kliendi kohtus esindamisega.

Soodsat, konfidentsiaalset ning kvaliteetset teenust pakub ettevõtte looja ning õigusteaduse bakalaureuse kraadi omandanud Jaanus Ratas, kes on aastaid pakkunud abivajajatele tasuta õiguslikku nõu ning 2 hooaega osalenud TV3 dokumentaalsarja „Allakäigutrepist üles“ võlanõustajana. Lisaks on Juss Õigusabi meeskonnaga liitunud magistrikraadiga jurist, kelle tegevusvaldkonnaks on peamiselt kohtueelse dokumentatsiooni koostamine ning kohtus esindamine.

Meie eesmärgiks on pakkuda õigusteenust hinna ja kvaliteedi suhtega, kus ei jääks abist ilma ka materiaalselt vähemkindlustatud inimesed. Soodsama variandina pakume veebipõhist konsultatsiooni, mille abil on enamik probleeme lahendatavad. Kohtumist kliendiga pakume eelkõige Läänemaal, kuid vastavalt kokkuleppele ka kogu Eesti piires.

Oma murega olete oodatud meie poole pöörduma ka juhul, kui Te ei leia oma probleemi alamliiki kodulehe õigusvaldkonna või teenuste nimistust. Leiame parima võimaliku lahenduse või oskame Teid edasi suunata vastava abi saamiseks.

- juriidilised teenused
- õigusabi
- õigusalased konsultatsioonid
- võlglaste nõustamine
- väikelaenu võlgnike nõustamine
- veebinõustamine
- dokumentide koostamine
- lepingute koostamine
- konsultatsioonid
- juriidiline nõustamine
- eraisikute nõustamine
- tsiviilõigus, pärimisõigus, äriõigus, pankrotiõigus
- jurist
- jurist Läänemaal
- võla nõustamine, võlanõustamine
- juriidiline konsultatsioon, lepinguline esindamine
- võlaõigus, asjaõigus
- tsiviilõigus
- haldusõigus
- äriõigus
- lepinguõigus
- perekonnaõigus
- tööõigus
- eluruumi üürilepingud
Firma andmed on muutunud? Anna meile teada.

Kosmeetika e-pood

Tarbimislaenud

Kiirlaenud

SMS laenud