V Spaahotell OÜ logo

V Spaahotell OÜ

Riia 2 Tartu, 51004

 

Hotelli vastuvõtt    6776677 
Spaa klienditeenindus:    7404070 
Restoran Joyce:    53217500 
Kohvik V Café    56988955 

 

info@vspahotel.ee

 

V SpaaHotell
V spaa- ja konverentsihotelli 79 numbritoa hulgas on nii parimaid puhkamisvõimalusi pakkuvaid superior kui ka ruumikaid deluxe tube. Lisaks on valikus 2 luksuslikku sviiti. Hotell ja spaa asuvad uues multifunktsionaalses ärikvartalis koos maailmakuulsate brändikaupluste, mõnusate kohvikute ja laste mängumaaga, pakkudes tegevust ka pikemateks puhkusepäevadeks.
Majutus
Ööbimine
Paketid
Eripakkumised

V Konverentsikeskus
V konverentsikeskus pakub äriklientidele tipptasemel tehnikaga varustatud konverentsi ja koolitusruume ning banketisaale, mis mahutavad ühtekokku kuni 600 inimest.
Seminarid
Koolitused
Banketid
Üritused

Restoran Joyce
Hotelli juurde kuulub ka eri maailmajagude köökidest parimaid maitseelamusi pakkuv a la carte restoran Joyce, mille peakokk on noor maitsemaailma talent Mihkel Manglus, kes on kogemusi omandanud erinevates Michelini tärnidega pärjatud Euroopa restoranides. Soovime oma külalistele pakkuda rõõmu ja valikuid, millest on tulnud ka restorani nimi. Toidu valmistamisel hinnatakse kõrgelt tervislikkust ja kohalikku toorainet. Restoran on kahetasandiline ning mahutab kuni 120 inimest, mis võimaldab korraldada ka väiksemaid eriüritusi. Iga päev üllatab Joyce taskukohase ning maitsva päevapakkumisega. Restoranis paikneb pisematele külalistele hubane mängunurk, kus saab mõnusalt aega veeta.
A la carte
Päevapakkumised
Toitlustamine
Lastenurk

Restoran on avatud:
P-N kell 12:00 - 23:00 (köök kuni 22:30)
R-L kell 12:00 - 24:00 (köök kuni 23:00)


Kohvik V Café
Hotellikompleksi kuulub ka prantsusepärane romantiline kohvik V Café, kus lisaks maitsvatele roogadele pakutakse kvaliteetset kohvi ja juba üle Tartu kuulsust kogunud hõrgutavaid kooke. Iga päev üllatab V Café taskukohase ning maitsva päevapakkumisega. Mõeldes oma väiksemate külaliste peale ootab neid V Cafés vahva lastenurk.
Toitlustamine
Päevapakkumised
Lastenurk
Vaata ka:
Firma andmed on muutunud? Anna meile teada.

Kosmeetika e-pood

Tarbimislaenud

Kiirlaenud

SMS laenud